Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Wroclavia

Fryzjer Wrocław - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Wrocław przy ul. Sucha 1 w C.H. Wroclavia Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. Sucha 1
50-086 Wrocław
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Jakub Jaworowicz
2 miesiące temu
Jeden z moich ulubionych salonów JLD we Wrocławiu, ale zdecydowanie najczęściej wybierany przezemnie. Pomocne, miłe, profesjonalne. Nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń, a pozatym smaczna kawa :)

Miko Carolchuck
4 miesiące temu
Renomowany salon... Szkoda tylko, że fryzjerzy dobierani przypadkowo. Pani ze wschodnim akcentem ledwo rozumiała co się do niej mówi. Ścinała jakby robiła to pierwszy raz w życiu. Na czuja, bez ładu i składu. Bardzo się zawiodłem...

michal jakubowski
3 tygodnie temu
serdecznie polecam pania Basie, chodze do niej od lat, wcześniej byłem klientem Renomy teraz wroclavi

Anna Skoryk
4 miesiące temu
ja niestety nie jestem zadowolona,ani z pracowniczki,ani z cen. Trafiłam na Panią z Ukrainy(na sekundke,jak ona powiedziała,z 20letnim doświadczeniem), ja powiedziałam i nawet pokazałam jak powinien wyglądac kolor włosów i zapytam czy da rade to zrobić,jak nie to pójdzie gdzie indziej,powiedziała że umię i skonczyło się tym że zrobiła mi dekoloryzacje a póżniej nałozyła mi kolor którego nawet nie widać i wyglądam ja tak samo jak wcześnie,tylko bardziej jasniejsza, więc wyżuciłam pieniądze i żałuję że nie powiedziałam ani słowa! umyć głowa i wysuszyć może i mogą,ale z kolorem niestety jest trudno.

Katarzyna Żurek
3 miesiące temu
Pełen profesjonalizm, Dobra lokalizacyjna , przytune wnętrze :) Bardzo mila, sympatyczna obsluga (pani Sylwia) korzystamy z ich uslug rodzinnie i zawsze wychodzimy zadowoleni :)