Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Renoma Wrocław

Fryzjer Wrocław- cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Świdnicka 40 w C.H. Renoma. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. ŚWIDNICKA 40
50-029 WROCŁAW
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Marta Lazinska
tydzień temu
Witam, z usług tego salonu korzystałam kilka razy, bardziej z doskoku. Z efektów pracy fryzjerek byłam zadowolona jednak zawsze po wizycie czułam lekki niedosyt... teraz już wiem o co chodziło! O atmosfere!! Zawsze była poprawna jednak tym razem czuło się dobre wibracje już przy wejściu, wszyscy uśmiechnięci, z pasją pochłonięci swoimi klientami. Nawet prezentacja kosmetyków była tak naturalna i niewymuszona, że wyszłam z nową odżywką i z pewnością jeszcze wrócę po małe co nieco ;) Nowa pani menadżer świetnie weszła w swoją rolę i stworzyła super zespół z cudowną atmosferą. Od teraz jestem stałą klientką! Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim ;)

Aleksandra Brączyk
w ostatnim tygodniu
Niedawno miałam okazję odwiedzić salon JLD. Po miłych doświadczeniach z siecią jeszcze z Poznania, postanowiłam skrócić i na nowo pofarbowac wlosy. Dziękuję fryzjerom za to, że doradzili mi cięcie w inny sposób, mówiąc że będzie mi bardziej to pasować, rzeczywiście tak jest :) A kolor - super, odświeżony, czuje się dobrze po wizycie. Gorąco polecam to miejsce.

Zbigniew Świerk
w ostatnim tygodniu
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, gdybyś zawitał trochę za wcześnie, możesz napić się kawy i poczytać dzisiejsza prasę lub porozmawiać o fajnych rzeczach. Polecam jako placówkę godna zaufania 😁dlatego 5 *

Magdalena
tydzień temu
Porażka. Pani zaczęła rozczesywanie mokrych, długich włosów od nasady. Wyszarpała każdy kołtun. Potem przerzedziła je o połowę CIENIUJĄCYCH MASZYNKĄ (miała pocieniować delikatnie na końcach). Włosy miały być za ramiona, a są DO UCHA. Tego się nawet nie da uratować!

Marcelina Szymczak
w ostatnim tygodniu
Po umówieniu wizyty, z ciekawości poczytałem opinie i przerażona poszłam w umówiony terminie do salonu. STRACH MA WIELKIE OCZY😉Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, blond bob na 5 gwiazdek. Polecam.