Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David Proximo Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Prosta 68 w Proximo. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. PROSTA 68
00-850 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00

Opinie użytkowników:

Krystyna Pacocha
w ostatnim tygodniu
Chciałabym się podzielić moimi wrażeniami po wizycie w salonie przy ul.Prostej 68. Pierwsze moje wrażenie piękny , zadbany salon, czysty. Fryzjerzy i fryzjerki młodzi, stwierdziłam,że mają w sobie dużo wyobraźni i pasji. Trafiłam do salonu po nieudanej koloryzacji w innym salonie , myśląc ,że tutaj dostane pomoc jakiej oczekiwałam. Przyjęła mnie bardzo uśmiechnięta młoda pani, zaproponowała kawę, gazety. Razem wspólnie ustaliłyśmy kolor oraz strzyżenie. Chociaż spędziłam w salonie ponad 3 godziny było warto. Kolor piękny, chłodny. Taki jaki sobie wymarzyłam . Z czystym sumieniem mogę polecić ten salon . Pozdrawiam

Emilia Pietras
w ostatnim tygodniu
Mimo, iż byłam w salonie jedynie jako modelka do strzyżenia, zostałam obsłużona bardzo profesjonalnie, po obcięciu również wystylizowano mi włosy. Jedyne co zwróciło moją uwagę to zestresowanie dziewczyny która mnie obcinała i jak na zwykłe podcięcie końcówek - długi czas wykonywania usługi. Poza tym, wszystko na plus !

Beata W.
tydzień temu
Bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Brak profesjonalizmu od strony fryzjerów, koloryzacja została przeprowadzona nieprawidłowo, zamiast naturalnych ciemnych blond włosów z jasnymi pasemkami..wyszlam z ruda głowa z szarymi kosmykami. Na pewno już tam nie wrócę i odradzam koloryzacje w tym salonie.

Dominika Kosińska
2 tygodnie temu
Polecam Panią Pauline , Jeżeli chodzi o mnie to pracę oceniam 10/10 . Chciałam zmienić fryzurę pokazałam Pani Paulinie zdjecie i uzyskałam taki sam efekt jak ze zdjęcia . Szczerze polecam

Sebastian Nowakowski
tydzień temu
Super podejście, profesjonalna robota, miła obsługa. To oczywiście zasługa pani Pauliny. Pozdrawiam. Ps: chyba zostanę stałym klientem:)