Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David ul Grzybowska Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Grzybowska 4. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. GRZYBOWSKA 4
00-131 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Zdzisław Koniecki
3 tygodnie temu
Wchodząc do salonu przywitali mnie mili mlodzi uśmiechnięci ludzie:) Pani ewelina bardzo pozytywna fryzjerka uzdolniona jestem poprostu zachwycony jeszcze nigdy nie wyszedlem tak zadowolony z salonu fryzjerskiego. Polecam serdecznie :) zachwycienie sto procent:)

katarzyna bińkowska
miesiąc temu
Nieduży salon, w którym znalazło się na szczęście miejsce na gabinet kosmetyczny. Szczerze mogę polecić usługi kosmetolog Pani Leny bo choć młoda, dysponuje wiedzą, doświadczeniem oraz świetnym podejściem do Klienta. Nawet nie zawsze przyjemna depilacja laserowa staje się do zniesienia ;)

elzbieta grzeszczyk
miesiąc temu
Profesjonalne doradztwo, rabaty lojalnościowe, profesjonalna usługa, trochę drożej niż w okolicy ale warto. Kawa i masujące fotele podczas mycia za darmo. Czas spedzony w salonie jest czysta przyjemnoscia

andrzej parandyk
miesiąc temu
Profesjonalna, szybka i miła obsługa oraz fachowe rady co do stylizacji i pielęgnacji włosów, które udziela Gosia w trakcie świadczenia usługi znacznie ułatwiły mi dobór i zakupienie odpowiednich preparatów. Chętnie ponownie odwiedzę ten lokal by oddać się pod doświadczone "nożyczki".

Maria Wopaleńska
miesiąc temu
Kolor jest taki jak chciałam😊 polecam bardzo mile miejsce z klimatem, czułam się zaopiekowana. Pani Lena profesjonalnie doradzila mi jak pielęgnować moją wrażliwą cerę i zrobiła w trakcie koloryzacji piękne paznokcie. Duży plus za szybką obsługę, będę wracać