Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David ul Grójecka Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Grójecka 22 / 24. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. GRÓJECKA 22/24
02-301 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Natalia Borowiecka
tydzień temu
Cudowna metamorfoza i zmiana o jakiej marzyłam, ale zawsze się bałam. W tym salonie nie tylko dobrze strzygą, ale także doradzą i zregenerują każde włosy. Kosmetyki użyte do odbudowy moich włosów zdziałały cuda – bardzo dziękuję!

Hela Kos
2 tygodnie temu
Strzyżenie fatalne, cięte zbyt grube pasma przez co mam schodki na głowie. Sterczące w włosy pani tłumaczyła suszeniem suszarką. Zabieg pielęgnacyjny wykonany od niechcenia. Wyszłam wyglądając gorzej niż gdy weszłam. Jedna gwiazdka za to że usługa się odbyła.

Marla
miesiąc temu
Jestem bardzo zadowolona. Pani Justyna jest dokładna i bardzo sie starała. Doradziła jaka farbę wybrac i jak dbać o włosy oraz spełniła moje oczekiwani. Polecam salon bo maja dobre ceny, dobre kosmetyki i duzo dostępnych terminów. Jedyny minus to brak Pani na recepcji co odrywa dziewczyny czasem od pracy. Inni klienci mieli 30 minut opoznienia ale u mnie było wszystko na czas. Wirtualna asystentka do umawiania wizyt jest Ok ale nie łatwo znaleźć numer aby pogadać z kimś żywym np o zapisaniu sie do konkretnej osoby. Mimo wszystko zatrudniłabym asystentkę ktora mogłaby ogarniać klientów.

Patrycja Nowak
tydzień temu
Umówiłam się na baleyage do tego salonu po raz pierwszy i nie żałuję. Fryzjerka Wiola stanęła na wysokości zadania i mam śliczny kolor, którego można mi pozazdrościć.

Justyna Baszak
w ostatnim tygodniu
Polecam ten salon i fryzjerkę Justynę, moje włosy po koloryzacji są lśniące i tak piękne, jak jeszcze nigdy. Z pewnością wrócę tu przy najbliższej okazji.