Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David ul Francuska Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Francuska 12. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. FRANCUSKA 12
03-906 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Agnieszka Pet
2 miesiące temu
Ja niestety nie mam pozytywnych wspomnień związanych z tym salonem. Udałam się tam w celu pofabowania odrostu na blond- czyli jasna, nieskomplikowana usługa - myślałam, że nie zajmie to dużo czasu. Pani zaproponowała jakąś innowacyjną, modną metodę i stwierdziła że będę zadowolona. Przystałam więc na tę propozycję. Owa metoda to natapirowanie niemalże do granic wytrzymałości pojedynczych pasm włosów. Następnie fryzjerka niedbale i niedokładnie nałożyła na ten kołtun rozjaśniacz. Już wtedy wyczułam, że coś jest nie tak i poprosiłam aby pani dołożyła rozjasniacza w miejscach gdzie go nie ma. Pani dołożyła go tylko tam gdzie pokazałam palcem i uspokoiła, że tak ma być...Następnie męczarnia przy zmywaniu skołtunionych włosów. Ja cierpiałam z bólu a Pani miała duży problem żeby je rozczesać. Jedynie fotel z masażem na plus. Efekt tragiczny. Odrosty w plamach, pojedyncze pasma w ogole nie rozjaśnione, a te rozjaśnione - w okropnym żoltym kolorze. Załamana poprosiłam o poprawkę na co Pani przystała. Zaznaczę, że zdarzyło mi się po raz pierwszy prosić fryzjera o poprawkę. Jednak efekt finalny kompletnie mnie nie usatysfakcjonował. Odrosty mimo, że przykryte całkowicie były kurczakowe gdzie reszta włosów to chłodny blond. Jak można klienta wypuścić z czymś takim na głowie! To już chyba lepiej kupić rozjaśniacz w drogerii i w pół godziny samej sobie pofarbować odrost - dokładnie taki sam efekt się osiągnie. Nie miałam już czasu ani nerwów zeby prosić o kolejną poprawkę, chciałam jak najszybciej opuścić to miejsce. Dodam, że Pani widziała moją minę, ale nawet nie zaproponowała poprawienia ani jakiejkolwiek rekompensaty. Kolejny cios to koszt usługi - kompletnie nieadekwatny co do jakości, zdzierstwo. Wszyscy moi znajomi byli w szoku dowiadując się ile zapłaciłam za taką chałturę. Byłam wściekła tym bardziej, że byłam przed ważną uroczystością rodzinną. Gdybym wiedziała, że tak będzie to nawet za darmo bym nie poszła do tego miejsca - wolałabym już zostać w odrostach. Podsumowując - stracone pieniądze i czas, zszargane nerwy. Nie polecam i nie wrócę.

Agnieszka
miesiąc temu
Niestety chyba trafiłam na tą samą Panią :-( Nie wymienię z imienia. Poszłam do salonu licząc, że skoro taka marka to wszędzie powinny być usługi na podobnym poziomie. Niestety. Pani, nie dość, że sama wygladała niechlujnie: brudne, białe spodnie, ogólny nieład i brud na stanowisku pracy to jeszcze dokładnie tak samo obsłużyła moje włosy. Reszta Pań fryzjerek bardziej zajęta komplementowaniem siebie i znajomych klientów niż pracą. Efekt wizyty: 4 godziny w salonie, żółte włosy zamiast "zimnych" blond, jak zapewniała fryzjerka, refleksów zrobionych super ekstra metodą oraz 500 mniej w kieszeni i włosy wypadajace garściami. Jeśli nie jesteś znajomą "królika" to dopóki nie zmieni się tam obsługa - omijaj ten salon. I jeszcze jedno: w salonie pomaga Pani, prawdopodobnie Ukrainka, niestety traktowanie jej przez inne "koleżanki" z pracy pozostawia wiele do życzenia. Przykro patrzeć...

Natalia Stanisławska
miesiąc temu
Świetny salon :-) jestem mega zadowolona :-) przyszłam do salonu ze spalonymi włosami i mega zniszczonym a teraz moje włosy są w świetnym stanie, zregenerowane i mają pełno blasku....polecam zabieg global lift w wykonaniu Dominiki i infuzję tlenową w wykonaniu Kasi....fryzjerzy pełni doświadczenia, potrafią dobrać idealną fryzurę i kolor dla danej osoby :-) atmosfera rodzinna i przyjazna :-) dziekuje wam za uratowanie moich włosów :-) NAJLEPSZY SALON NA ŚWIECIE TO SALON NA FRANCUSKIEJ !!! :-) Polecam wszystkim :-)

Zosia Blanka
3 tygodnie temu
Cudowny! Przyszłam i wyszłam jako kompletnie nowa osoba, wszystko bez zarzutu, pani Olga przemiła, świetne cięcie i stylizacja, gorąco polecam a sama na pewno wrócę nie raz :)

Ksuha Ksuha
3 tygodnie temu
W ciągu dwóch lat jestem stałą klientką w tym salonie! Jestem bardzo zadowolona zawsze. 😊 Polecam na 100 %👍😊