Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Sadyba Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Powsińska 31 w C.H. Sadyba Best Mall. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. POWSIŃSKA 31
02-903 WARSZAWA
Tel. 22 370 31 55

Opinie użytkowników:

Mati Helsztynski
miesiąc temu
Przyszedłem sobie po 3 miesiącach bez żadnego strzyżenia z długimi włosami powiedziałem pani zeby grzywkę przycięła maksymalnie 3-4 cm a boki krótka tak na 1-1,5cm a co na to ona? Dobrze dobrze. Po 30 minutach okazuje sie ze jednak pani fryzjerka wątpię ze skończyła chociaż podstawówkę ponieważ grzywkę ścięła conajmniej 9cm a boki natomiast zostawiła nietknięte jak i tył. Pomijając juz ze bez kolejki musiałem czekać 10 minut bo pani sobie gadał z koleznka przez teelfon jak to jej w pracy nie jest źle a ja tego musiałem słuchać. Dramat w zyciu tam nie wrócę. Jedna dobra rzecz to to ze można przyjść bez umawiania wizyty. Reszty nie polecam ponieważ kazdy fryzjer tam nie umie strzyc i ma cie ewidentnie gdzieś

Violetta Gut
miesiąc temu
Dobre miejsce, gdyż można się ostrzyc od ręki, Ale fryzjerzy b. przeciętni.

Ada Najmoła
6 miesięcy temu
Absolutnie nie mogę sie zgodzić z wcześniejszymi niepochelebnymi opiniami. Pragnę podkreslic iż jestem klientką salonu ponad rok i nigdy nie spotkało mnie rozczarowanie wzgledem usług czy samego miejsca. Na miejscu zawsze spotyka mnie profesjonslny serwis, dyskretny (co bardzo sobie cenię), miejsce jest czyste, a ceny standardowe jak w Warszawie, więc z ręką na sercu śmiało polecam:). Każda wizyta to zawsze lekka zmiana na głowie, ale mimo tego i tak zawsze wychodzę zadowolona. 👏👏👏😘

Tom Volti
6 miesięcy temu
Gdybyście spytali mnie o ocene przed ostatnim strzyżeniem byłoby 5/5. Teraz jednak wacham sie czy 3/5 to nie za duzo. Wczesniej bylo wszystko swietnie. A teraz trafiłem na panią (chyba z Ukrainy) nie umiała mówić po polsku. Chciałem zmienić fryzurę pani ją troche skróciła. Szkoda gadać. Następnym razem pójdę gdzie indziej.

Pawel P
6 miesięcy temu
Świetny salon. Korzystam od dłuższego czasu. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Dobre ceny w stosunku do jakości usług. Z czystym sumieniem mogę polecić.