Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH M1 Marki Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Piłsudskiego 1 w C.H. M1 - Marki. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. PIŁSUDSKIEGO 1
05-270 MARKI
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Kaja Piecek
w ostatnim tygodniu
Wczoraj byłam pierwszy raz w tym salonie, i powiem szczerze, że jestem mega zadowolona. Zaskoczył mnie sposób w jaki strzygła mnie fryzjerka. Jej spokój pewność siebie ... coś niesamowitego. Mam bardzo dużo włosów i zawsze fryzjerki mi je cieniowały takimi dziwnymi nożyczkami a później włosy się puszyły. A tu prosze... pierwszy raz czuję lekkość na głowie i po umyciu fajnie mi się ukłożyły. Ten salon zyskał nową klientkę

11Matio11
2 tygodnie temu
Nie polecam tego salonu pod względem strzyżenia damskiego jak i męskiego. Dziewczyny pracujące nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. Pani manager/kierownik zapatrzona w siebie nie znajaca się na swojej pracy ani na swoich zadaniach. Salon nastawiony wyłącznie na zysk i wciskanie dodatkowych rzeczy z ktorych mają dodatkowy zarobek. Nikt nie patrzy na to aby klient byl zadowolony tylko na to jak wyciągnąć od niego jak najwiecej pieniędzy. Gdybmym mógł dalbym zero w skali oceniania. Takich salonów w ogóle nie powinno być w dzisiejszych czasach.

anna zimmer
tydzień temu
Nie polecam tego miejsca, dziewczyna która mnie ścinała nie miała żadnego pojęcia o tym co robi, koleżanki musiały po niej poprawiać. A fryzura wyszła okropna, nawet nie podobna do tego co miało być , ratunku musiałam szukać w innym miejscu Idąc do takiego salonu spodziewałam się ze zostanę dobrze obsłużona, jednak bardzo się zawiodłam. Odradzam

Agnieszka Okrasa
2 tygodnie temu
Polecam ten salon! Od wielu lat niezmiennie mój nr 1. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Fryzura ślubna? Oczywiście! Moja trzymała się całą noc i wyglądałam w niej rewelacyjnie.

Kristina Horbach
3 tygodnie temu
Jestem zachwycona strzyżeniem i modelowaniem ktore mi stworzyła fryzjerka pani Diana:)fajnie była dobrana pelegnacja.Włosy są mięknę i nie obciążone,łatwo mi się układają w domu.Napewno jeszcze wrzucę!Bardzo dzienkuje!:))