Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David al KEN Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy Al. KEN 20. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

AL. KEN 20
02-797 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

joanna leppert
tydzień temu
Kiedyś średnio lubiłam ten salon, ale teraz po prostu go uwielbiam ! I nie przeszkadza mi rotacja pracowników, ani to , że wszystko z katalogu, ( jak napisali poprzednicy ) Wszyscy umieją wszystko i dzięki temu mam gwarancję, że zawsze wyjdę zadowolona i nie będę musiała czekać 2 miesiące bo tylko jedna fryzjerka zna i rozumie moje włosy. Dzisiaj skorzystałam z pedicure . Wiedziałam, że wyjdzie dobrze :) ale, że tak się zrelaksuję przy wspaniałym masażu stóp, którym zakończyła usługę kosmetyczka nawet nie śniłam ! Dziękuję !

Ewelina Jurzyk
3 tygodnie temu
Jestem stała klientka i polecam wszystkim! Jest miło, czysto i profesjonalnie. Najważniejsze jednak ze włosy wyglądają tak jak wyglądać powinny! Do tej pory nie musiałam niczego poprawiać, kupuje tam także kosmetyki do wlosow- zawsze pytam o poradę i dzięki temu włosy nabierają życia. Naprawdę warto odwiedzić :)

Kamila Mankowska
2 tygodnie temu
Chcialabym powiedzieć ze po długich poszukiwaniach salonu/ fryzjera który sprostal by moim oczekiwaniom w końcu trafilam do JLD i na p. Marte 😊 pełen profesjonalizm i fach w rękach który widać na moich włosach 😊 nareszcie znalazlam swoje miejsce 😊

Lena Si
2 miesiące temu
Duża rotacja fryzjerów, bo ciągle firma zmienia im miejsce pracy, a nie da się po całej Warszawie jeździć za fryzjerem i dlatego ciężko umówić się do "swojego" fryzjera. Za każdym razem trafiłam do kogoś innego, kto nie znał moich włosów i ciągle od nowa tłumaczenie i poznawanie z fryzjerem, w przypadku farby zamiast blondu wychodziła jajecznica. Niestety w JLD fryzjerzy potrafią obcinac tylko wg zdjęć z katalogu fryzur, które są przy kazdym stoliku. Gdy przychodziłam ze swoim zdjęciem fryzury, którą bym chciała to i tak kończyło się to dopasowaniem jej do zdjęcia z ich katalogu i strzyżenia wg JLD.

Ewa Sott
3 tygodnie temu
Bardzo polecam salon! Dobra lokalizacja. Miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona z fryzury i zabiegu kosmetycznego..