Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David aleje Jerozolimskie Warszawa

Fryzjer Warszawa - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 25. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

AL. JEROZOLIMSKIE 25
00-508 WARSZAWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Zofia Gańko
2 tygodnie temu
Super ! Super ! Super ! Na prawdę potrafią stworzyć cuda na głowie. Mam kręcone, puszące się włosy i wiem, że nie łatwo je ujarzmić. W tym salonie zawsze mam poczucie, że jestem wysłuchana. Zawsze wychodzę zadowolona i wiem, że podchodzą z niezwykłą dbałością o moją fryzurę. Być może dlatego przychodzę tam już ładnych parę lat. Fajnie, że mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami, bo wiem jak ciężko o dobrego fryzjera. Ten salon rekomenduję z czystym sumieniem . 100% zadowolenia .

Magda Olszewska
3 tygodnie temu
Pełen profesjonalizm i świetni fachowcy. Od miesięcy przychodzę do Pani Elizy i nie mam zamiaru już zmieniać fryzjera! Jeszcze kilka miesiecy nie pozwoliłaby na takie zmiany, ale oddaję się w dobre ręce . Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Widać doświadczenie pasję i prawdziwość wykonywania zawodu - polecam, szczególnie Panią Elizę!

Sara Miniuk
2 tygodnie temu
Bardzo miła pani fryzjerka Kasia. Za każdym razem pięknie mnie strzyże i dba o jakość moich włosów. Używam kosmetyki Kerastase , które mi polecono w tym salonie . Dzięki temu moje włosy są zdrowe , lśniące i nie puszą się. Seria nawilżająca - the best.

Alicja Dobrowolska
2 tygodnie temu
Salon w bardzo dogodnej lokalizacji z miłą i profesjonalną obsługom. Ciężko mi było znaleźć fryzjera dla siebie, jednak do p. Olka wracam z przekonaniem, że po raz kolejny wyczaruje cuda na mojej głowie. Szczerze polecam!

Aina
2 tygodnie temu
W końcu trafiłam na profesjonalistow, już nie pamiętam kiedy byłam tak szczęśliwa po wyjściu z salonu fryzjerskiego, jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia i koloryzacji. Wszyscy są bardzo mili i pomocni, służą swoją radą. Polecam i na pewno tu wrócę