Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David prz ul Szewskiej w Krakowie

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Szewska 22. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.
Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. SZEWSKA 22
31-009 KRAKÓW
Tel. 12 421 73 61

Opinie użytkowników:

JAGODA BEDNARSKA
5 miesięcy temu
Od kilkunastu lat moimi włosami zajmują się fryzjerzy w salonie JLD przy ul. Szewskiej w Krakowie, a od kilku lat mistrzem opieki moimi słabymi cienkimi włosami jest Pani Ewa Kolbiarz. Dzięki znajomości sztuk fryzjerskich Pani Ewa dokonuje na mojej głowie takiego spustoszenia, że po każdej wizycie wychodzę w pełni zadowolona a moje włosy są zawsze zdrowe, piękne i bardzo zadbane. Umie doradzić i odpowiednio dobrać kosmetyki powodujące "burzę włosów" i moją radość ogólną.Z wielką radością przychodzę do tego salonu gdyż atmosfera tam panująca jest bardzo życzliwa, sympatyczna, wszystkie Panie grzeczne i uczynne. Potrafią nawet zastąpić i ujarzmić moje niesforne włosy w zastępstwie Pani Ewy. Odwiedzałam inne salony (Maniewski) ale takiej atmosfery jak w salonie przy ul. Szewskiej nie ma w żadnym innym w Krakowie. Ceny przyzwoite, marki kosmetyków moje ulubione.....więc niech tak dalej będzie. Chciałabym dalej być zawsze zadowolona po każdej wizycie. Pozdrawiam wszystkie Panie tam pracujące.

Margarett W
miesiąc temu
Serdecznie polecam. Pracują w tym salonie profesjonaliści. Do kogo bym nie trafiła zawsze jestem zadowolona.

marysia w
4 miesiące temu
Od kilku lat ten salon jest moim numerem 1! A w szczególnosci polecam bardzo serdecznie panią Ewę Żychowską która jak mało kto sprawia, że moje włosy wyglądają za każdym razem rewelacyjnie nie zależnie od okazji. Super atmosfera, profesjonalna obsługa a to sprawia, że wyczekuje każdej kolejnej wizyty w tym salonie ;)

Bogna Piżl
4 miesiące temu
Zawsze wychodzę z tego salonu zadowolona. Nie dość, że miejsce jest bardzo miłe i eleganckie, to panie fryzjerki są wyjątkowe. Pani Ewa zawsze wie jakie strzyżenie i jaki kolor najlepiej do mnie pasuje. Oddaję się w jej ręce z pełnym zaufaniem. Nie dość, że sama sobie się potem podobam, to słyszę komplementy i koleżanki koniecznie chcą wiedzieć gdzie i do kogo chodzę. Z czystym sumieniem polecam.

Kinga Nowakowska
5 miesięcy temu
Od kilkunastu lat jestem klientką salonu JLD. Nie wyobrażam sobie aby moją głową zajmował się ktoś inny niż Pani Ewa Kolbiarz. To artystka w swoim fachu! A poza tym jest osobą kulturalną, pełną taktu i zaangażowania w to, co robi. Przez tyle lat zżyłyśmy się tak bardzo, źe właściwie uważamy się za przyjaciółki. Zresztą wszystkie Panie w salonie tworzą wyjątkowo miłą atmosferę - przyjemnie się do Nich przychodzi. Wizyta w salonie poprawia nie tylko wygląd ale i nastrój. Drodzy Państwo, chcecie być szczęśliwi? Idźcie do salonu JLD przy ulicy Szewskiej w Krakowie!