Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Malta Poznań

Fryzjer Poznań - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Maltańska 1 w Galeria Malta. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. MALTAŃSKA 1
61-131 POZNAŃ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Sylwia Pietrzak
miesiąc temu
Z całego serca polecam salon JLD w galerii malta. Jestem wierną klientką Ani już od kilku lat i tylko u niej czuje się bezpieczna . Moje włosy kręcone z natury są wymagające i bywają niesforne . W tym salonie nie muszę się obawiać o kondycję moich włosów bo zapewnia mi to pełna profesjonalizmu Ania , która posiada ogromną wiedzę w tym temacie . Polecam wszystkim ten salon i Ja sama nie mogę doczekać się już kolejnej wizyty w tym salonie 😘

Anna Dolatowska
2 miesiące temu
Od zawsze marzyłam o bardzo jasnych włosach w chłodnej tonacji. Mój naturalny kolor niestety należy do tych typowych, ciemnych, mysich blondów, na dodatek z rudawymi refleksami, który jest tak bardzo bez wyrazu, że już chyba bardziej się nie da. Zeszłam więc miliony salonów fryzjerskich, by zrealizować swoje blond marzenie i wszędzie tylko słyszałam, że mój wymarzony kolor jest nie dla mnie, że się nie da, że zniszczę sobie i tak już cienkie i rzadkie włosy, itp. W JLD na Malcie było inaczej. Dało się! A włosy po rozjaśnieniu wyglądają na dużo zdrowsze niż przed. Mało tego, wbrew opiniom poprzednich fryzjerów okazało się, że ten kolor jednak do mnie pasuje i to idealnie! Widać, że pracują tu naprawdę świetnie wyszkoleni specjaliści mający do dyspozycji kosmetyki z górnej półki oraz wszelki sprzęt i akcesoria. Po prostu pełen profesjonalizm, nowoczesność i kultura. Dziękuję za spełnienie marzenia o skandynawskich włosach! :)

Ireneusz Wu
4 miesiące temu
Długo szukałem i znalazłem. Mój salon z bardzo dobrą kawą :) Profesjonalni fryzjerzy z fajnym podejściem do klienta - przede wszystkim słuchają i potrafią fachowo doradzić. Generalnie bardzo na plus a przy okazji na miejscu można sie zaopatrzyć w bardzo dobre jakościowo kosmetyki. Polecam !

Katarzyna Krotofil
4 miesiące temu
Salon na szóstkę! Jestem klientką JLD od wielu lat i nie zamierzam tego zmieniać. Przesympatyczni, świetni fryzjerzy, fajna atmosfera, a przede wszystkim piękne włosy i idealny kolor - pozdrawiam Mateusza :-)

Paulina Nowak
4 miesiące temu
Wspaniałe miejsce. W pełni profesjonalna obsługa, ja jestem klientka Tomasza Kaczmarka. Nie wyobrażam sobie już, żeby ktoś inny mógł zajmować się moimi włosami. Polecam