Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Avenida Poznań

Fryzjer Poznań - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Stanisława Matyi 2 w C.H. Avenida. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. STANISŁAWA MATYI 2
61-586 POZNAŃ
Tel. 61 646 15 37

Opinie użytkowników:

Joanna Szulc
miesiąc temu
Jestem bardzo zadowolona z keratynowego prostowania wykonanego przez p. manager. Pełen profesjonalizm, wyczulenie na każdą sugestię ze strony klienta, świetne doradztwo, przemiła obsługa i atmosfera. Włosy po dwóch myciach jak narazie wyglądają tak samo idealnie. Polecam!

Agnieszka Wójcik
miesiąc temu
Z tego co wiem salon pracuje w każdą niedziele chyba , że w niedzielę wypada Święto Państwowe lub Kościelne tak jak 20 maja . Polecam zastanowić się przed dodaniem niesłusznie negatywnej opinii ..

Damian Hojak
miesiąc temu
Poziom strzyżenie bardzo średni wręcz niski jak za tą cenę Dużym minusem jest obsługa którą nie potrafi się porozumieć po polsku Przez telefon dogadałem się niby na 12:45 a wyszło że jednak 13:15

Matylda Chosowska
3 miesiące temu
Serdecznie odradzam. Strzyżenie zostało opóźnione o 30 minut, przyszłam 10 min wcześniej tak więc czekałam 40 minut... Poziom strzyżenia jak za taką cenę również średnio zadowalający..

Łukasz Czajkowski
miesiąc temu
Niestety, jedna gwiazdka za To, że lokal był zamknięty w niedziele, chociaż na witrynie jest duża reklama "pracujemy w każdą niedziele"