7 marca 2018

Ombre a sombre – różnice w koloryzacji

Ombre – z języka francuskiego – cień – to koloryzacja włosów zakładająca mniejsze lub większe cieniowanie ich koloru. Przejście jednego odcienia w drugi może tworzyć miękki gradient albo zdecydowanie się odcinać.

[…]
7 marca 2018

Modne krótkie fryzury damskie

Gdy kobieta ścina włosy to znak, że wkrótce zamierza zmienić swoje życie

– Coco Chanel

Pomimo upływu prawie stu lat,

[…]
7 marca 2018

Modne i ponadczasowe fryzury męskie, które są zawsze na topie

Panowie na całym świecie przez dekady szczególnie upodobali sobie ponadczasowe, krótko przystrzyżone włosy. Nic dziwnego – takie uczesanie jest wygodne w noszeniu i niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz pielęgnacji.

[…]
7 marca 2018

Keratynowe prostowanie włosów

Piękne, długie oraz perfekcyjnie gładkie włosy to marzenie wielu kobiet. Ale co zrobić, gdy pasma puszą się, kręcą i są trudne do ułożenia? Jak się okazuje,

[…]
2 marca 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Kielcach – skorzystaj z usług profesjonalistów

Salony fryzjerskie są dziś niezwykle powszechne, nie tylko w wielkich miastach, ale też w mniejszych miasteczkach. Na jednej ulicy czy osiedlu może funkcjonować nawet kilka salonów!

[…]
2 marca 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Katowicach – strzyżenie na najwyższym poziomie w samym sercu aglomeracji śląskiej

Katowice to stolica województwa śląskiego i największe miasto aglomeracji śląskiej. Przez lata kojarzone było przede wszystkim z przemysłem górniczym, ale obecnie na Katowice trzeba spojrzeć zupełnie inaczej.

[…]
2 marca 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Olsztynie – profesjonalizm i pasja

Dobry fryzjer to osoba, która jest w pełni zaangażowana w swoją pracę, potrafi słuchać swoich klientów oraz posiada odpowiednią wiedzę i praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu.

[…]
14 lutego 2018

Krótkie fryzurydla niej i dla niego. Co będzie modne w 2018 roku?

Krótkie cięcia- przyciągają uwagę, nie wymagają czasochłonnego modelowania, a do tego są absolutnym hitem sezonu 2017/2018. Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy,takie jak Tilda Swinton, Katy Perry czy Monika Brodka,

[…]
14 lutego 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Bielsku-Białej

Miejsce narodzin kultowego Reksia oraz Bolka i Lolka. Miasto, przez wielu nazywane „małym Wiedniem”, które dla turystów stanowi świetną bazę wypadową w urokliwe i malownicze Beskidy.

[…]
14 lutego 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Krakowie

Kraków – jedno z najstarszych miast w Polsce, a jednocześnie miejsce niezwykłe nie tylko ze względu na swoją długą, ponad tysiącletnią historię, ale również na niezliczoną liczbę zabytków i atrakcji turystycznych,

[…]
17 stycznia 2018

Salony fryzjerskie JLD w Lublinie

Zmysłowy, wielkomiejski, nieco prowokujący, doprawiany nutą ekstrawagancji – taki właśnie jest styl marki Jean Louis David. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi specjalistami od cięć,

[…]
17 stycznia 2018

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Warszawie, czyli najwyższa jakość usług dla każdego

Salony fryzjerskie należą do tych rodzajów punktów usługowych, które można spotkać na każdym osiedlu, w każdym centrum handlowym i niemal na każdej ulicy. Jednak fakt, że tak łatwo można skorzystać z usług fryzjerskich nie oznacza jednoczesnej ich wysokiej jakości.

[…]
Zarezerwuj wizytę