Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Warmińskiej Olsztyn

Fryzjer Olsztyn - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Lublinie przy ul. Tuwima 26 w Galeria Warmińska. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. TUWIMA 26
10-747 OLSZTYN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Dominika Chłopecka
miesiąc temu
Bardzo słabo. Aż pisać się nie chce! Podejście do klienta poniżej jakiejkolwiek normy. Gburowata czarnulka z nosem w telefonie, która pracuje chyba "za karę" bardzo zachęcająco wygląda na wejściu. Kazdy może mieć zły dzień ale bez przesady. Glupie rozmowy pod nosem na szczęście przerwałam zanim usiadłam na fotelu i po prostu wyszłam. Zdecydowanie nie polecam!!!! Obgadywanie poprzednich klientek które właśnie wyszły z salonu przy nowych klientkach to już szczyt wszystkiego!

Sylwia Światłowska
miesiąc temu
Salon na najwyższym poziomie, pięknie, czysto i przede wszystkim profesjonalnie. Pani Roksana robi cuda z moimi włosami, zawsze wychodzę zadowolona i uśmiechnięta. Zdolności fryzjera to jedno ale jego osobowość też ma ogromne znaczenie. Pani Roksana spełniła moje oczekiwania w 100 % :) Serdecznie polecam.

Robert Szroborz
miesiąc temu
Strzygę się już od dawna u pani Roksany i mogę jak najbardziej polecić tą panią. Pełen profesjonalizm.Zawsze miło i przyjemnie spędzony czas podczas strzyżenia oraz idealnie wystrzyżona fryzura. Polecam jak najbardziej panią Roksanę.

Monika Monia
miesiąc temu
Roksana to fryzjerka z powołania. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do klienta. Profesjonalizm w połączeniu z pasją daje zawsze znakomite rezultaty. Zawsze jestem zadowolona z jej usług. Szczerze polecam! ;-)

Radek Lazicki
2 miesiące temu
Rewelacyjny salon, profesjonalne podejście do klienta i zdecydowanie najmilsza obsługa w Olsztynie (wielki ukłon dla Pani Roksany). Fryzjerzy słuchają klienta i dlatego zawsze wychodzę z taką fryzurą, jakiej oczekiwałem. Usługi warte swojej ceny - zdecydowanie polecam!