Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Aura Olsztyn

Fryzjer Olsztyn - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Lublinie przy al. Piłsudskiego 16 w C.H. Aura Centrum Olsztyna. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

AL. PIŁSUDSKIEGO 16
10-576 OLSZTYN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

monika bielohlawek
3 tygodnie temu
Jedyny miejsce gdzie spokojnie mogę iść i wiem, że wyjdę z taką fryzurą jaką chce. Panie rozumieją co się do nich mówi, doradzają ale nie wciskają na siłę. W salonie zawsze panuje miła atmosfera :) Jest czysto co w takich miejscach jest bardzo ważne. Naprawdę polecam :)

Piotr Dębowski
3 tygodnie temu
Pani fryzjerka ktora strzygla dzis synka ma swietne podejscie do dzieci. Wohole w salonie jest milo. Syn zawsze niechetnie chodzil do fryzjera i konczylo sie placzem. Teraz za kazdym razem gdy jestesmy w poblizu ciagnie mnie za reke ,"do tej psni co rozdaje rydunki i czekoladki".

Tomasz Jarza
4 tygodnie temu
Świetny fryzjer męski (Pan Mateusz), miła obsługa, ładne wnętrze. Ceny niestety wysokie, ale idzie za nimi w parze jakość. Edit: jeśli nie zamierzasz strzyc brody, z męskimi włosami poradzi sobie każdy z pracowników JLD i bedziesz bardzo zadowolony :)

Marta Zajączkowska
3 tygodnie temu
Miałam przyjemność być strzyżona u Pani Marty, jestem bardzo zadowolona z efektu, Pani Marta zrobiła dokładnie to o co ją poprosiłam a efekt przeszedł moje oczekiwania, polecam wszystkim serdecznie! 😊

Monika Dąbrowska
miesiąc temu
Niezwykle kompetentna i życzliwa obsługa. Panie - zanim doradzą fryzurę - wnikliwie wsłuchują się w potrzeby klienta, jego preferencje, styl i tempo życia, a to akurat przy rodzaju fryzury kluczowa sprawa. Dodatkowy plus za bogatą paletę kosmetyków do włosów i fotele z masażem, które jeszcze bardziej zwiększyły przyjemność korzystania z usług salonu.