Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Olimp Lublin

Fryzjer Lublin - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy 34 w Galeria Olimp. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

AL. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY 34
20-400 LUBLIN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Julia Małecka
miesiąc temu
Nie ma nic lepszego na poprawę humoru niż wizyta w salonie JLD w Olimpie. Fantastyczna obsługa i niezwykle miła atmosfera sprawia, że zawsze wychodzę z salonu z wielkim uśmiechem na twarzy. Polecam i pozdrawiam cały zespół.

Anna Wielgosz
3 tygodnie temu
Bardzo miło spędziłam tu czas - farbowanie rewelacyjne - kolor taki jaki chciałam - najlepszy salon zdecydowanie - w innych nie zawsze efekt był taki jak powinien.

Michał Serwiński
miesiąc temu
Świetna obsługa jak zwykle - bardzo dobrze wykonane strzyżenie. Dziękuję również za smaczną kawę. Salon JLD w Olimpie to mój ulubiony salon fryzjerski w Lublinie od dłuższego czasu.

Sabina Tomaszewska
miesiąc temu
Ogromna wiedza fryzjerek z salonu JLD w Lublinie sprawiła, że moje włosy nareszcie nabrały blasku i wyglądają wspaniale. Zdecydowanie polecam ten salon jako najlepszy salon fryzjerski w Lublinie. Polecam i bardzo pozdrawiam całą ekipę.

Marcin J.
miesiąc temu
Strzyżenie męskie na najwyższym poziomie - bardzo polecam ten salon - zawsze wychodzę zadowolony. Polecam znajomym i też podzielają moje zdanie. Super obsługa.