Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Manufaktura Łodź

Fryzjer Łódź- cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Karskiego 5 w Manufaktura. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

KARSKIEGO 5
91-071 ŁÓDŹ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Maciej Dąbrowski
4 tygodnie temu
Byłem klientem salonu po raz pierwszy i z pewnością już do niego nie wrócę. Płacąc zdecydowanie więcej niż w większości zakładów fryzjerskich, miałem co do salonu również większe oczekiwania. Oczekiwania nie zostały jednak spełnione. Młody fryzjer, bez większego zaangażowania ostrzygł mnie zupełnie przeciętnie, nie proponując nic nowego, do tego na mojej głowie pozostawiał schody w postaci nierówno wyciętych włosów. Po zwróceniu uwagi próbował włosy wyrównać, jednak nie do końca mu to wyszło i fryzura nadal zostawia wiele do życzenia. Ponadto w większości dużo tańszych zakładów, zaproponowanie klientowi czegoś do picia jest standardem, tutaj się z tym nie spotkałem. Nie polecam, chyba że ktoś lubi marnować pieniądze i czas. Salon przereklamowany.

Kamila Gorzkiewicz
3 tygodnie temu
Bardzo miła obsługa jak i atmosfera salonu. Profesjonalne podejście do klienta. Nic dodać nic ująć. Polecam szczególnie fryzjera Patryka, ponieważ to właśnie z jego usług korzystam już od dłuższego czasu. Po każdej metamorfozie wylałam wiele łez, a były to łzy szczęścia! Dziękuję.

Patryk Vega
3 tygodnie temu
Moi poprzednicy twierdzą, iż strzyżenie w tym salonie nie jest warte 60 zł. Bywałem w innych Łódzkich salonach gdzie strzyżono mnie za 70, a nawet i 80 zł a zachwycony nie wyszedłem. Ja pozostane ich klientem na długo. Mają karty dla stałych klientów i fajne rabaty ;)

Alan Ostrowski
miesiąc temu
Jestem klienem sieci salonów. Byłem pierwszy raz w salonie w manufakturze i z pewnością tu zostanę. Jestem bardzo zadowolony z usług fryzjerki Pani Marty którą wykonywała usługę. Pełen profesjonalizm ! Indywidualne podejście do klienta. Fantastyczny masaż głowy. Pani Marta bardzo sympatyczna z wielkim talentem a co najważniejsze słucha co się do niej mówi o potrafi doradzić. Moje oczekiwania zostały spełnione. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Serdecznie polecam.

Natalia Mazur
3 tygodnie temu
Salon godny polecenia. Pan Aleksander dokonał na mojej głowie takich zmian, których nie chciał się podjąć żaden inny fryzjer w Łodzi. Wszyscy mówili, że się nie da. A jednak się dało. Dziękuję, dziekuje, dziekuje!