Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Sukcesja Łodź

Fryzjer Łódź- cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Politechniki 1 w C.H. Sukcesja. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. POLITECHNIKI 1
93-590 ŁÓDŹ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Paulina Matusiak
2 miesiące temu
Niestety nie polecam pierwsze to cena druga brak wiedzy bo jedna drugiej podpowiada przy kliencie namawianie na coś za 100 maska która miała być zakończona po farbowaniu a tu wręcz odwrotnie pierw farbowanie maska i znów farbowanie ... i przedewszystkim nie uzyskany kolor za 400 zł ścinanie maszynka bez umiejętności krzywo ze niby wycieniowane Niestety P. Sylwia jest tylko wygadana a ręce się trzęsą... serio lepiej iść do osiedlowego salonu niż wybierać się do sukcesji ... zainwestujcie w lepszych fryzjerów bo to są ludzie tydzień po zakończonym roku .. nie każdy się urodził fryzjerem. Polecam stuliste Łukasz Jach drogo ale zapewniam ze zrobi wszystko bez gadania

Basia Tomczyk
w ostatnim tygodniu
Polecam w 100 % Naprawdę fryzjerka Patrycja jest cudowna robi świetne strzyżenia i koloryzacje. I bardzo miła atmosfera jest. Naprawdę Polecam :)

Iwonka i
3 miesiące temu
Za strzyżenie maszynka na jedna długość, prawie łysej głowy ( w 5 min) Mąż zapłacił 60 zł. Uważajcie straszne ceny, nie polecam. U normalnego fryzjera 20 zł - tutaj 300% drożej. Omijajta, uciekajta stamtąd!!!

Olo Oli
3 miesiące temu
Jestem od lat zadowolonym klientem tej marki a w szczególności zadowolonym klientem salonu w sukcesji. Fantastyczny salon, miła profesjonalna usługa, indywidualne podejście do każdego klienta Pani Milenka oraz Pani Kinga rewelacyjne fryzjerki talent i duża wiedza. 😊

Radoslaw M
3 miesiące temu
Kolejny salon w którym zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Samo strzyżenie przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam!