Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Zakopianka Kraków

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Zakopiańska 62 w Park Handlowy Zakopianka. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. ZAKOPIAŃSKA 62
30-418 KRAKÓW
Tel. 12 293 31 51

Opinie użytkowników:

marika kęsek
miesiąc temu
Moja przygoda z Jean Louis David Zakopianka zaczęła się właśnie dzisiaj . Trafiłam na cudotwórczynię :) Pani Agnieszka dobrała mi Super kolor , strzyżenie porostu IDEALNE . Już wiem że na pewno tu wrócę . Gorąco polecam ten salon i oczywiście Panią Agnieszkę.

Halina Ptaszecka
miesiąc temu
Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych w tym salonie , miła atmosfera , profesjonalny zespół ,uprzejma recepcja. Kolor wraz z refleksami rewelacja nie mówiąc już o strzyżeniu włosy same się układają . Gorąco polecam.

MICHALINA BATOR
2 miesiące temu
Serdecznie polecam salon JLD Zakopianka,panuje tu miła serdeczna atmosfera. Mam cienkie , słabe włosy które są bardzo wymagające za każdym razem wychodzę w pełni zadowolona . POLECAM Panią Anie !!!!

patrycja okońska
2 miesiące temu
Salon Jean Louis David Zakopianka odwiedziłam drugi raz trafiłam w ręce Pani Agnieszki jest to fryzjerka która trafiła 100% w moje gusta kolor unikatowy , nie mówiąc już o strzyżeniu które jest perfekcyjnie wykonane tyle pozytywnych komplementów dotyczące fryzury jak i koloru jeszcze w swoim życiu nie otrzymałam. Polecam Panią Agnieszkę .

Klaudia
3 miesiące temu
Z usług salonu korzystałam już wielokrotnie.Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa, bardzo przyjemny masaż głowy podczas mycia. Zajęła się mną Pani Oksana i jestem zachwycona. Piękne cięcie, świetnie dobrana koloryzacja, z pewnością będę wracać! Polecam wszystkim.