Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Krakowskiej

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Pawia 5 w Galeria Krakowska. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.
Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. PAWIA 5
31-154 KRAKÓW
Tel. 12 628 73 27

Opinie użytkowników:

Adina Zemanek
3 miesiące temu
Jestem klientką tego salonu już od kilku lat i dalej nią będę. Zawsze umawiam się na dokładną godzinę i do konkretnej osoby (Pani Doroty) i zawsze wychodzę ze świetną fryzurą, która podoba się nie tylko mnie, ale też zupełnie nieznanym osobom (zdarzyło mi się to kilka razy). Czasem zmieniam styl, ale jakość jest stała, i zawsze mogę liczyć na bardzo przydatne porady. Nigdy nie trafiłam na lepszą fryzjerkę, ani w Krakowie ani w innych miastach czy nawet krajach. Jedyny minus tego salonu polega na tym, że można umówić godzinę tylko tego samego dnia, ale nie utrudnia mi to specjalnie życia. Zanim znalazłam Panią Dorotę chodziłam do innych fryzjerów i różnych salonów tej sieci w Krakowie. Też było ok, choć oczywiście to nie to samo.

Bartek M
2 miesiące temu
Witam. Nie pamiętam kiedy spotkałem tak sympatycznych i profesjonalnych pracowników. Pani która, ścinała mi włosy była dosyć młodziutka a po jej technice i sposobie w jaki zadbała o moje włosy można by sądzić że wykonywała już te prace w przeszłości. Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa. Gorąco polecam i przy kolejnej wizycie w Krakowie napewno zawitam!!! Pozdrawiam i dziękuje;)

Agnieszka Wojnowska
2 miesiące temu
Pani Ela - klasa sama w sobie !!! To co potrafi zrobić z włosami to szczyt profesjonalizmu ...zawsze wychodzę zadowolona z pięknym odcieniem blondu :) polecam Panią Elę oraz cały salon !!!❤

Ania Wawro-Romek
3 miesiące temu
Wizyta JLD w Galerii Krakowskiej to zawsze moja chwila relaksu i zadowolenia. Jestem klientka tego salonu od ok 2ch lat i nie zdążyło mi sie bym wyszla niezadowolona z wykonanej uslugi czy to koloryzacji , ścięcia czy tez uczesania.Atmosfera w salonie jest bardzo przyjazna czuję się zawsze "zaopiekowana"☺ Mam tez swoja ulubioną fryzjerke- perfekcjonistke Panią Partycję P. GORĄCO POLECAM!

paula g
4 miesiące temu
Umówiłam się na czesanie na wesele miesiąc przed planowanym terminem (z zapłata zaliczki w kwocie 50zl). Przyjeżdżam na umówioną godzinę, okazuje się, że fryzjerka, która miała mnie czesać kończy jeszcze poprzednią Panią, bo ta sobie przypomniała, że nie chce tylko strzyżenia, ale też czesanie. Czas mija, ja mam ograniczony czas, bo jestem umówiona później na makijaż. Pytam czy zdążę a Pani pyta czy mam skomplikowaną fryzurę, bo nie wie czy zdąży mi zrobić. W końcu na mycie zabiera mnie Pani z rejestracji, która nie jest fryzjerka (tej Pani akurat dziękuje, bo to przyspieszyło sprawę) i w końcu z 40 minutowym opóźnieniem fryzjerka zabiera się za moje włosy. Efekt pozostawia wiele do życzenia. Mam włosy do ramion i chciałam je lekko upiąć. Coś nie poszło, ale co będę się kłócić, jak już i tak jestem spóźniona na makijaż. Totalny brak profesjonalizmu. Płace 150zl za fryzurę, umawiam się miesiąc przed do renomowanego salonu i zostaję tak potraktowana. Takie spóźnienie jest niewybaczalne, rezerwujecie sobie 1,5h na wykonanie fryzury weselnej a zostaje z tego niecała godzina. Wstyd. Na pewno już tam nie wrócę i nie polecam. Ze strony salonu żadnych przeprosin za zaistaniała sytuacje.