Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Kazimierz Kraków

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Podgórska 34 w Galeria Kazimierz. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

PODGÓRSKA 34
33-332 KRAKÓW
Tel. 12 433 03 32

Opinie użytkowników:

Marta Raczkiewicz
miesiąc temu
Z wielką przyjemnością mogę polecić ten salon fryzjerski. Jestem osobą która bardzo dużo podróżuje po świecie z racji wykonywanego zawodu i będąc w różnych salonach fryzjerskich od 5th avenue w NY po topowe salony w Londynie czy Paryżu nigdzie i nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Każdy mój przyjazd do Krakowa kończy się w salonie Jean louis david w galeri Kazimierz i zawsze będąc tutaj wracam do domu z najlepszym humorem. Tacy mistrzowie swojego zawodu jak Pani Gosia, Pani Wiola albo Pan Filip powinni pracowac w każdym salonie na naszym globie. Wydają się być pasjonatami fryzjerstwa i zawsze znają najnowsze trendy z koloryzacji i strzyżeń. Zawsze dobrze mi doradzą co zrobić z moimi włosami, które są bardzo trudne dla innych fryzjerów. Jednym słowem naprawdę gorąco polecam i zawsze chętnie tu wrócę.

Sendi Jo
2 miesiące temu
Byłam w salonie na przedłużaniu włosów. Przedłużanie wykonywał pan Filip i jestem bardzo zadowolona. Włosy po 2 miesiącach noszenia dalej są w bardzo dobrym stanie i nic się z nimi nie dzieje. Samo założenie jest bezbolesne i zajęło bardzo mało czasu. Myślałam, że na taką usługę będę musiała poświecić cały dzień, a wszystko trwało około 2 godziny. Włosy zostały idealnie dobrane do mojego odcienia, nic się nie odznacza czuje jakbym się z nimi urodziła :-). Jednym słowem serdecznie polecam pana Filipa i przedłużanie włosów w tym salonie jeżeli komuś zależy na spektakularnym efekcie.

Edyta Domańska
w ostatnim tygodniu
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miło być w rękach fryzjera, który wie co robi. Bardzo dobre porady i dobór fryzury. Polecam !

Joanna Glogowska
4 tygodnie temu
Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług!! Polecam z całego serca Panią Teresę, spod jej ręki zawsze wychodzi idealnie zrobiony kolor i strzyżenie!

Paulinka Sroka
3 tygodnie temu
Rewelacyjna salon! Fryzjerzy bardzo kompetentni, mili, zawsze uśmiechnięci! Można liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę jak i na wiele porad dotyczących późniejszej pielęgnacji. Polecam!!