Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Bronowice Kraków

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Stawowa 61 w Galeria Bronowice. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. STAWOWA 61
31-340 KRAKÓW
Tel. 12 655 26 50

Opinie użytkowników:

Life with drone
tydzień temu
Nie no to jakieś żarty - proste włosy, krótko z boku, nieco dluzej na gorze. I co? zaplacilem 75 PLN (tyle biorą styliści w centrum Krakowa!!!!) i jak mnie zobaczyla moja dziewczyna, to przez 3 minuty stala z otwartymi ustami. To jakis koszmar. powycinane placki, niedogolone boki, z tylu jakby mi ktos powyzeral czyms wlosy. W salonie nie bylo tego widac, bo oczywiscie paniusia z lustrem tak poakzala, ze nic nie bylo widac. Jutro tam ide i ŻĄDAM zwrotku kasy, bo to, co nawyrabiała ta gruba blondyna (tak, uważaj, jutro tam jestem i bedziesz sie gęsto tłumaczyć), to jest kryminał. Zrobiłem zdjęcia, mam rachunek. Jutro całą sytuację wrzucam na FB Waszej strony oficjalnej i zgłaszam do centrali. To sie w głowie nie mieści!!

Galeria Bronowice Jean Louis David
w ostatnim tygodniu
W odpowiedzi na opinie użytkownika Life with drone: Szanowny Panie, Jest nam niezmiernie przykro, że nie jest Pan zadowolony ze strzyżenia. Jednocześnie zapraszamy do naszego salonu w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i poprawy. Jednakże, prosimy o wyważenie słów, gdyż te, użyte przez Pana, naruszają dobra osobiste naszego pracownika. Z poważaniem, Manager Salonu

mateusz matkowski
miesiąc temu
Wybrałem salon i fryzjera po namowie kolegi. P. Agnieszka okazała się świetnym fachowcem. Brak wcześniejszych zapisów wydawał mi się utrudnieniem, ale teraz doceniam ten system. Nie muszę planować wizyty z wyprzedzeniem. Nie zdarzyło mi się jeszcze długo czekać, jeśli pojawię się w salonie rano lub we wczesnych godzinach południowych. Polecam!!

Anna Pietraszek
2 miesiące temu
Widzę że nie wszyscy znają specyfikę pracy salonów jld. Panie pracują tylko i wyłącznie na maszynkach (firma nie pozwala używać nożyczek), a praca z katalogiem... czy to coś złego? Chyba łatwiej dogadać się o jaką fryzurę nam chodzi jeśli i klient i fryzjer mogą posiłkować się zdjęciami w katalogu. Odwiedziłam salon niedawno, oczywiście byłam bardzo zadowolona z efektu strzyżenia jak zawsze, więc wiem że wrócę tam na 100% na kolejne strzyżenie i koloryzację. Zostałam przyjęta przez bardzo miłą młodą panią na recepcji, zaproponowano mi coś do picia, pani fryzjerka bardzo uprzejma, profesjonalna! Usługa na najwyższym poziomie! A przy tym miła atmosfera w salonie. Polecam z całego serca i pozdrawiam przemiłe Panie z salonu :)

Marcin Gierczyński
2 miesiące temu
Polecam ten salon bez zastanowienia! Przemiła atmosfera! Panie fryzjerki pomogą i doradzą. Do tego odznaczają się wielką cierpliwością ;) Kawą, herbatą poczęstują. Żartem sypną ;) Ja tu bywam u Pani Edyty już od lat i póki co nie zapowiada się żadna zmiana w tym temacie :) Serdecznie pozdrawiam!