Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Tesco Kraków

Fryzjer Kraków - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Kapelanka 54 w C.H. Tesco. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. KAPELANKA 54
30-347 KRAKÓW
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Iwona W
miesiąc temu
Niestety ale nie mam dobrego doświadczenia z tym salonem. Fryzjerka nie miała koncepcji na fryzurę, nie słuchała co mówiłam. Podciecie o długości 2 cm zrobiło się obcieciem ok 8 cm włosów. Przy moim stanowisku było brudno. Wyszłam cała we włosach, gdyż Pani źle zapieła pelerynę, z mokrą bluzką po myciu włosów. Fryzura również nie zachwyciła . Pani która mnie strzygła miała minę jakby ją ktoś zmuszał do pracy. Być może trafiłam na gorszy dzień fryzjerki, oczywiście każdemu się zdarza. Jednak przy takich cenach i dobrych opiniach byłam zaskoczona poziomem obsługi. Nie polecam.

Bart
miesiąc temu
Pani Aleksandra jest absolutnie bezkonkurencyjna. Nikomu innemu nie oddam pod warsztat swojej glowy. Absolutny profesjonalizm, umiejetnosc sluchania klienta, trafnie sugeruje i doradza. Ola buduje luzna i mila atmosfere co sprawia, ze pobyt w tym salonie to czysta przyjemnosc.

Sandra Glinka
miesiąc temu
Bardzo polecam ten salon fryzjerski, panuje w nim miła i sympatyczna atmosfera. Moją ulubioną fryzjerką jest Pani Ola, która ponad rok temu przyjęła mnie z włosami pozbawionymi blasku i zdrowia. Dziś dzięki niej w końcu mam takie o jakich zawsze marzyłam - zdrowe, ślicznie obcięte. Nie wybrałabym się już do innego fryzjera!

Gabriella Olecka
miesiąc temu
Salon nie najnowszy ale czysty i schludny.Fryzjerka Teresa wykazała się dużą cierpliwością do mojej osoby. Nasza cała rodzina korzysta z jej usług. Polecam ja , cicha spokojna i kompetentna. Nie zagaduje .To lubię !

Mariola Sawicka
miesiąc temu
Bardzo polecam. Szczególnie Panią Olę. Pani Ola zawsze fantastycznie doradzi, konkretna i sympatyczna, bardzo dba o klienta i o wysokich kwalifikacjach. Korzystam z usług Pani od roku i jestem bardzo zadowolona.