Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Echo Kielce

Fryzjer Kielce - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Kielcach przy ul. Świętokrzyska 20 w Galeria Echo. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 20
25-001 KIELCE
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Katarzyna Jarecka
w ostatnim tygodniu
Salon oferuje profesjonalną obsługę na wysokim poziomie.W dniu wczorajszym miałam zapieg prostujący włosy, który jest bardzo pracochłonny dla osoby która go wykonuje. Dla mnie mistrzynią w tym temacie jest Pani Kasia,wykonująca tą usługę delikatnie i bardzo dokładnie. Pani Kasiu dziękuję :)

Agata Gebicka
w ostatnim tygodniu
Salon fryzjerski w Kielcach w Galerii Echo oferuje usługi najwyższej jakości.świetna , profesjonalna i miła obsluga, panie zawsze życzliwe i usmiechniete. Serdecznie polecam. Mnie stylizowały pani Ewa i pani Patrycja. Zawsze jestem zadowolona ,moje wlosy wyglądają świetnie:-)

Dorota Wiraszka
w ostatnim tygodniu
Mój ulubiony salon. Profesjonalne usługi, w przyjaznym otoczeniu. Dla mnie bardzo ważny jest stosunek do klienta, który w tym salonie zasługuje na najwyższą ocenę. Na moje wrażenia zapracowały przede wszystkim Pani Martyna i Pani Patrycja. Polecam!

Joanna Pawłowska
w ostatnim tygodniu
Odwiedziłam ten salon po nieudanym, samodzielnym rozjasnianiu włosów. Na głowie miałam plamy w przeróżnych kolorach. Trafiłam na panią Martynę. Z salonu wyszłam z pieknym brązem z jasnymi refleksami. Zdecydowanie polecam!

Marta Stępień
miesiąc temu
Najlepszy salon fryzjerski w Kielcach. Wszystko mega profesjonalnie, sterylnie, a atmosfera bardzo przyjemna - aż się chce wracać. Najbardziej przypadła mi do gustu Pani Kasia. Jej wprawna ręka i niesamowite zdolności doradzania sprawiają, że zawsze wychodzę w pełni usatysfakcjonowana z fryzury. Bardzo serdecznie polecam!