Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Katowickiej

Fryzjer Katowice - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Katowicach przy ul. 3-go Maja 30 w Galeria Katowicka. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Salon nie honoruje Karty Stałego Klienta

UL. 3-GO MAJA 30
40-097 KATOWICE
Tel. 32 414 16 09

Opinie użytkowników:

Agnieszka W.
tydzień temu
Nie jest aż tak źle. Rzeczywiście panie fryzjerki profesjonalne i traktują klienta z góry. Mi trafiła się Pani, która strasznie szarpała mi włosy. Mam włosy blond, rozjaśniane. Po ostatniej tam wizycie, teoretycznie po podcięciu, kuracji Kerastese wyszłam z bardziej ze zniszczonymi włosami niż przed wizytą. Nie wiem jak ta pani to osiągnęła. Podsumowując, drogo, naciaąganie na różnorakie zabiegi, usługi, kupno bardzo drogich produktów markowych firm, które można w sklepie kupić dużo taniej. Szkoda. Acha i ten salon nie uczestniczy w systemie punktowym, karty Jean Louis David, nie można dokonać rezerwacji przez Internet.

ZDRAPYWANIE ZDRAPEK LOTTO
4 miesiące temu
Na początku otwarcia , pięknie było , bardzo mi się podobało stylowo jak obcinają , a teraz jak ostatnio byłem przeżyłem szok , nie miłe te dziewczyny , powiedziałem ze chce nożyczkami być obcięty na co fryzjerka ze w naszym salonie nie użuwany nożyczek , Haha co to za fryzjer który nie używa nożyczek ?! No i obcięła mnie ta sama maszynka efekt mizerny 60zl poszło , Nigdy już tam nie wrócę i nie polecam !

Just a Paramedic
5 miesięcy temu
Bardzo nie polecam. Jedna na resztę fryzjerek zna się na rzeczy. Nie polecam podejmować się blondynki, niskiej która dosc mocno maluje oczy. Kompletnie nie zna się na ty co robi. Jako osoba która już tam bywała. Odradzam ;)

Izabela Kostrzewska
9 miesięcy temu
Byłam w salonie dwa razy i więcej na pewno tam nie wrócę. Pierwsza wizyta - super! Pani Monika to profesjonalistką i rewelacyjnie mnie obcięła :). Niestety druga (i ostatnia) wizyta to porażka niesamowita... Chyba jeszcze nigdy nie miałam tak źle obciętych włosów.... - Chciałam mieć grzywkę obciętą na skos - fryzjerka usilnie chciała mi obciąć grzywkę na prosto pomimo moich ciągłych uwag że chcę grzywkę na ukos. Ostatecznie wyszedł dziwny twór - grzywka obcięta została najpierw na prosto, a po moich skargach, docięta na ukos... Zupełnie się nie układa i muszę nosić ja spiętą :( - Chciałam tylko podciąć delikatnie włosy o długości do ramion - zależało mi żeby włosy były równe na całej długości i po moich zapewnieniach, że na pewno chce równe na całej długości, żadnego boba, itd. oczywiście zostałam obcięta tak, że włosy z tyłu są około 3cm krótsze niż z przodu... - Najgorsza sprawa, która pokazuje że Pani mnie obcinająca jest zupełną amatorką i nie zna się na fryzjerstwie... Włosy zostały mi podcięte w dwóch różnych kierunkach, przez co po jednej stronie się podwijają, po drugiej się wywijają... Sprawia to wrażenie (albo taka jest rzeczywistość, która byłaby nawet gorsza), że włosy są dłuższe z jednej strony (o około 2cm)..... Dwa ostatnie punkty zauważyłam dopiero po umyciu włosów w domu, ponieważ Pani fryzjerka tak mi sprytnie ułożyła włosy że nie było tego widać.... Więcej nie wrócę i tylko czekam aż mi włosy odrosną, bo to co mam teraz na głowie to szczyt rozpaczy....

Shadee
5 miesięcy temu
Pani Monika to najlepsza fryzjerka do jakiej kiedykolwiek trafiłam. Zna się na tym co robi.