Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Forum Gliwice

Fryzjer Gliwice - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Gliwicach przy ul. Lipowa 1 w C.H Gliwice. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. LIPOWA 1
44-102 GLIWICE
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Iwi Nie
2 miesiące temu
Najlepszy fryzjer jaki znam wspaniała i miła obsługa zawsze potrafią doradzić. Zawsze wychodzę zadowolona . Polecam serdecznie Eweline pełny profesjonalizm!!

Kamil Rubik
4 miesiące temu
Z czystym sumieniem polecam gliwicki salon JLD. Bardzo miły personel, luźna i przyjemna atmosfera. A strzyżenie? Doskonałe. W boskich Dłoniach Pani Eweliny - prawdziwej Mistrzyni, mam pewność, iż wszystko dobrze się skończy :) bez cienia wątpliwości, najsprawniejsze dłonie na świecie. Wystawiam 5/5.

Barbara Świerk
4 miesiące temu
Uwielbiam ten salon! Zawsze sie tu czuje jak w domu, a do tego mam relaks na 100% Chodze od 2 lat do P. Izy i zawsze jestem zadowolona. ZAWSZE ☺

jola wwad
4 miesiące temu
Jestem w szoku ! Odwiedziłam wiele salonów fryzjerskich w Polsce . Ale nigdy nie widziałam tak zdolnych dziewczyn z tak wielka pasja oraz umiejętnościami . Moja fryzura jest mistrzostwem. Kolor, strzyżenie .... brak mi słów . Z czystym sumieniem polecam Panie MISTRZYNIE !!!!!!!!!!!

Wojtek Grysla
4 miesiące temu
Jestem bardzo zadowolony z wizyty w salonie . Bardzo miły personel , fajna atmosfera , profesjonalne podejście do klienta. Na pewno polecę to miejsce znajomym .