Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Jurajskiej Częstochowa

Fryzjer Częstochowa- cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Częstochowie przy al. Wojska Polskiego 207 w Galeria Jurajska. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

AL. WOJSKA POLSKIEGO 207
42-200 CZĘSTOCHOWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Cecylia Jeż
2 miesiące temu
Salon czysty, pachnący. Bardzo miła obsługa, zainteresowanie klientem. Fryzjer doradził, wysłuchał moich oczekiwań i zrobił, żeby było dobrze i żebym była zadowolona. Profesjonalne cięcie i koloryzacja, relaksujące mycie włosów. Fryzjer sympatyczny, rozmowny. Miło spędzony czas w tym miejscu i mega usatysfakcjonowana z fryzury!

Diana Mila
2 miesiące temu
Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!

Rafał Koper
4 miesiące temu
Jestem stałym klientem od 6 lat - polecam panią Klaudię - wielokrotnie wysyłałem do pani Klaudii znajomych i wszyscy bardzo zadowoleni. Profesjonalne produkty, możliwość umówienia na określoną godzinę, lokalizacja w galerii (parking) bardzo pomaga. Polecam!

Amanda Suchecka
4 miesiące temu
Bardzo gorąco polecam Panią Sandre. Za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klijenta. Pani Sandro jeszcze raz bardzo dziękuję ,w końcu mam taki efekt,na który czekałam od dawna.

Radek eSZ
3 miesiące temu
Jeśli miałbym polecić jakiś salon fryzjerski to bez wahania wybrałbym właśnie salon fryzjerski Jean Louis David . Strzyżenie po prostu perfekcyjne. Szczerze dziękuję. Fryzura jest ekstra,a włosy wspaniale się układają