Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Zabrzu

Jean Louis David w Zabrzu. Odwiedź salon fryzjerski światowej marki i skorzystaj z usług profesjonalnych fryzjerów.

Jean Louis David – francuski wizjoner fryzjerstwa otworzył swój pierwszy salon w 1961 roku, na Avenue de Wagram w Paryżu. Dzięki innowacyjnym technikom strzyżenia i koloryzacji, które systematycznie rozwijał, oraz niezwykłej pasji do fryzjerstwa i kobiecego piękna, bardzo szybko wszedł do pierwszej ligi światowych stylistów. Przez lata uczynił ze swojego fryzjerstwa sztukę, którą nieustannie udoskonalał przez kolejne lata.
Dziś, fryzjerzy pracujący w salonie w Zabrzu sygnowanym logo marki, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych trenerów z Francji rozwijają tę pasję świadcząc usługi na najwyższym poziomie.
Jesteśmy zawsze gotowi, by ugościć, doradzić, wysłuchać… zapewniamy, że robimy wszystko, aby wizyta w salonie Jean Louis David w Zabrzu była chwilą czystego relaksu.

Cennik usług w salonie fryzjerskich Jean Louis David w Zabrzu

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem usług salonu Jean Louis David w Zabrzu oraz rezerwacji wizyty za pomocą formularza online. Nasz salon w mieści się w CH M1 przy ulicy Szkubacza. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, w godzinach otwarcia centrum.
Aby każda fryzura była wyjątkowa i dopasowana do noszącej jej osoby, wizyta w każdym salonie Jean Louis David zaczyna się zawsze od indywidualnej rozmowy z fryzjerem. Nasz stylista doradzi co jest możliwe a co nie, biorąc pod uwagę naturę Twoich włosów, kształt twarzy, a także Twój styl i osobowość.
Skorzystaj z wygodnej i szybkiej rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Jeśli szukasz dobrego fryzjera w Twoim mieście koniecznie zapoznaj się z cennikiem usług fryzjerów w salonie Jean Louis David w Zabrzu, zarezerwuj wizytę i skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy zaproponują Ci fryzurę zgodną z aktualną modą i Twoimi oczekiwaniami.

Salony Jean Louis David

14 grudnia 2016

C.H. M1 / Szkubacza 1

UL. SZKUBACZA 1
41-800 ZABRZE
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach