Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David we Wrocławiu

Salony Jean Louis David we Wrocławiu. Światowe trendy fryzjerskie w Twoim mieście.

Wrocław, centrum województwa dolnośląskiego, Europejska Stolica Kultury 2016. W tym mieście powstały cztery salony marki Jean Lousi David, znanej i cenionej na całym świecie sieci francuskich salonów fryzjerskich. Jeśli szukasz dobrego fryzjera we Wrocławiu znajdziesz go w największych centrach handlowych na mapie miasta, zlokalizowanych w głównych dzielnicach Wrocławia.
W salonach Jean Louis David we Wrocławiu znajomość najmodniejszych cięć i koloryzacji w danym sezonie łączy się z wysoką jakością świadczonych usług. Nasi fryzjerzy nie tylko doradzą w jakiej fryzurze czy kolorze włosów będzie Ci najlepiej, ale także zadbają o ich właściwą pielęgnację.
W salonach Jean Louis David fryzjerzy stale uczestniczą w szkoleniach poznając aktualnie obowiązujące trendy i metody strzyżenia. Nasza dewiza to „Być na czasie, czerpać przyjemność z bycia lustrzanym odbiciem gustów i ukrytych pragnień swoich klientów”

Cennik usług fryzjerów Jean Louis David we Wrocławiu

Odwiedź jeden z naszych salonów fryzjerskich w Twoim mieście. Nasi fryzjerzy czekają na Ciebie w CH Wroclavia w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Główny, w dawnej dzielnicy Krzyki, w CH Magnolia zlokalizowanym przy ulicy Legnickiej, CH Korona przy ulicy Bolesława Krzywoustego w dzielnicy Psie Pole, oraz w CH Renoma przy ulicy Świdnickiej, w bliskim sąsiedztwie Parku Staromiejskiego.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych fryzjerów Jean Louis David we Wrocławiu i aktualnym cennikiem usług w poszczególnych salonach.

Skorzystaj z wygodnej i szybkiej rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci lokalizację i zarezerwuj wizytę korzystając z formularza internetowego lub telefonicznie. Nasze salony są otwarte także w niedzielę. W każdym momencie możesz przyjść do nas bez wcześniejszego umawiania wizyty. W naszych salonach szanujemy czas klientów, dlatego na skorzystanie w wybranej usługi poczekasz maksymalnie 15 minut.

Salony Jean Louis David

14 września 2017

C.H Wroclavia / ul. Sucha 1

UL. Sucha 1
50-086 Wrocław
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
29 sierpnia 2017

C.H Magnolia / ul. Legnicka 58

UL. Legnicka 58
54-204 Wrocław
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 grudnia 2016

C.H. Korona / Bolesława Krzywoustego 126

UL. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO 126
51-421 WROCŁAW
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 grudnia 2016

C.H. Renoma / ul. Świdnicka 40

UL. ŚWIDNICKA 40
50-029 WROCŁAW
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach