Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Szczecinie

Szukasz dobrego fryzjera w Szczecinie? Styliści Jean Louis David czekają na Ciebie w salonach największej w Europie sieci fryzjerskiej.

Dobry salon fryzjerski to miejsce, w którym pracują doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści od cięć, koloryzacji, modelowania i pielęgnacji włosów. W profesjonalnym salonie styliści często uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich, znają najnowsze trendy i potrafią słuchać klientów oraz służyć im profesjonalną radą. Takie właśnie są salony marki Jean Louis David w Szczecinie.
W naszych salonach pracujemy na najlepszych kosmetykach oraz profesjonalnym sprzęcie. Oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty dla stałych klientów, a nasi fryzjerzy w Szczecinie są dostępni także w niedziele.
Oddaj się w ręce profesjonalistów. Skorzystaj z bogatej oferty usług od cięcia, modelowania i koloryzacji, po ekskluzywne zabiegi przedłużania, zagęszczania i keratynowego prostowania włosów. Zarezerwuj wizytę w jednym z naszych salonów w Szczecinie i wybierz swojego fryzjera Jean Louis David.

Cennik usług w salonach Jean Louis David w Szczecinie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą salonów fryzjerskich Jean Louis David w Szczecinie i aktualnym cennikiem usług w poszczególnych lokalizacjach.
Do dyspozycji mieszkańców miasta oddaliśmy dwa nowoczesne salony sygnowane logo francuskiej marki Jean Louis David. Znajdziesz nas w CH Galaxy przy alei Wyzwolenia, w samym centrum Szczecina oraz w CH Ster przy ulicy Ku Słońcu, należącej do dzielnicy Gumieńce. Sprawdź cennik usług w naszych salonach w Twoim mieście i zarezerwuj wizytę za pomocą formularza internetowego.

Skorzystaj z wygodnej i szybkiej rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

W naszych salonach fryzjerstwo stanowi sztukę rozwijaną z pasją i zaangażowaniem z sezonu na sezon. Odwiedź jeden z naszych salonów w Szczecinie i przenieś się do świata paryskich trendów. Nasi styliści dobiorą rodzaj usługi do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Salony Jean Louis David

13 grudnia 2016

C.H. STER / Ku Słońcu 67

UL. KU SŁOŃCU 67
71-047 SZCZECIN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 grudnia 2016

C.H. Galaxy / Al. Wyzwolenia 18

AL. WYZWOLENIA 18
70-554 SZCZECIN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach