Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Lublinie

Salony Jean Louis David w Lublinie. Światowe trendy fryzjerskie na wyciągnięcie ręki.

„Być na czasie, czerpać przyjemność z bycia lustrzanym odbiciem gustów i ukrytych pragnień swoich klientów” – oto dewiza Jean Louis David, założyciela znanych i cenionych na całym świecie salonów fryzjerskich sygnowanych jego nazwiskiem. Jean Louis David uczynił z fryzjerstwa sztukę, którą bezustannie rozwijał każdego dnia. Dziś, zatrudnieni w salonach fryzjerzy regularnie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, szkoląc się pod okiem trenerów z Francji.
Salony JLD wyróżnia innowacyjne podejście do fryzjerstwa, odważne cięcia i naturalne koloryzacje oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby klientów. W naszych salonach w Lublinie skorzystasz z bogatej oferty usług. Bez względu na to czy marzysz o spektakularnej metamorfozie czy chcesz odświeżyć kolor, podciąć grzywkę lub skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego, odwiedź nasze salony w Galerii Olimp zlokalizowanej w dzielnicy Czechów oraz CH Plaza w centrum miasta i oddaj się w ręce profesjonalnych fryzjerów.

Cennik usług w salonach fryzjerskich JLD w Lublinie

Umów się na wizytę już dziś! Sprawdź cennik usług fryzjerów JLD w CH Lublin Plaza lub Galerii Olimp. Nasi fryzjerzy są do Twojej dyspozycji także w niedzielę. Skorzystaj z rezerwacji online lub odwiedź nasz salon w każdym dowolnym momencie w godzinach jego otwarcia.
Powyższa lista salonów fryzjerskich Jean Louis David w Lublinie zawiera informację o lokalizacji naszych salonów wraz z danymi kontaktowymi i linkami do internetowej rezerwacji usług fryzjerskich.
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Przenieś się do świata miejskich trendów! Styliści w salonach JLD w Lublinie zaproponują Ci fryzurę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Modne od kilku sezonów sombre i sombre, delikatne refleksy, a może całkowita zmiana koloru z odcienia blond na brąz lub odwrotnie? Nasi fryzjerzy doradzą CI jaka fryzura będzie najlepsza do Twojego rodzaju włosów i zaproponują dopasowany do ich potrzeb rytuał pielęgnacyjny.

Salony Jean Louis David

30 stycznia 2017

C.H. Lublin Plaza / Lipowa 13

UL. LIPOWA 13
20-020 LUBLIN
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

 

 

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach