Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Łodzi

Salony Jean Louis David w Łodzi – światowe trendy fryzjerskie w Twoim mieście.

Szukasz dobrego fryzjera w Łodzi, który zaproponuje Ci modną i dopasowaną do Twoich potrzeb fryzurę? Odwiedź jeden z salonów Jean Louis David w Manufakturze , CH Sukcesja lub w Galerii Łódzkiej. Nasz zespół doświadczonych fryzjerów doskonali swoje umiejętności pod okiem trenerów z Francji, którzy nie tylko znają najnowsze trendy, ale przede wszystkim je kreują, dlatego w naszych salonach świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Nasze salony w Łodzi są zlokalizowane w największych ośrodkach handlowych w centrum miasta oraz jego głównych dzielnicach, dzięki czemu możesz skorzystać z usług fryzjerów w najdogodniejszym dla siebie momencie.
W salonach sygnowanych logo Jean Louis David skorzystasz z nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych, innowacyjnych metod koloryzacji, dostępnych tylko w salonach JLD oraz ekskluzywnych usług, takich jak keratynowe prostowanie włosów czy zabieg przedłużania i zagęszczania przy pomocy naturalnych włosów najwyższej jakości. Sprawdź cennik i zarezerwuj wizytę już dziś!

Cennik usług fryzjerów w salonach JLD w Łodzi

Powyższa lista salonów fryzjerskich Jean Louis David w Łodzi zawiera informację o lokalizacji naszych salonów wraz z danymi kontaktowymi i linkami do internetowej rezerwacji usług fryzjerskich. Na stronie każdego salonu znajduje się szczegółowy cennik usług fryzjerów w salonach JLD na terenie Łodzi.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz odwiedzenia salonu, który będzie dla Państwa odpowiednią lokalizacją.
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

W salonach JLD fryzjerstwo stanowi połączenie pasji, wiedzy i nieustannego rozwijania umiejętności, dlatego świadcząc nasze usługi zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów i służmy profesjonalnym doradztwem. Nasi fryzjerzy stale uczą nowych technik strzyżenia, koloryzacji i pielęgnacji włosów, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować usługi na światowym poziomie.
Jeśli szukasz dobrego fryzjera w Łodzi, odwiedź jeden z naszych salonów. Sprawdź aktualny cennik usług w wybranej lokalizacji i zarezerwuj wizytę online lub odwiedź nas w dowolnym momencie.

Salony Jean Louis David

30 listopada 2017

Galeria Łódzka / Piłsudskiego 15/23

Piłsudskiego 15/23,

90-001 Łódź

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 grudnia 2016

Manufaktura / Karskiego 5

KARSKIEGO 5
91-071 ŁÓDŹ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 grudnia 2016

C.H. Sukcesja / Politechniki 1

UL. POLITECHNIKI 1
93-590 ŁÓDŹ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach