Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Kielcach

Salon fryzjerski Jean Louis David w Kielcach. Światowa marka w Galerii Echo.

Znane i cenione na całym świecie salony francuskiej marki Jean Louis David kilka lat temu zawitały także do Polski. Również w Kielcach, stolicy województwa świętokrzyskiego nie mogło zabraknąć salonu sygnowanego logo JLD, w którym skorzystasz z usług profesjonalnych fryzjerów. Najnowsze techniki strzyżenia i koloryzacji, bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych, ekskluzywne usługi przedłużania i zagęszczania czy keratynowe prostowanie włosów to tylko część oferty salonu w Galerii Echo.
Dlaczego warto skorzystać z usług fryzjerów Jean Louis David w Kielcach?
W naszych salonach klienci i ich zadowolenie są najważniejsze, dlatego ciągle doskonalimy nasz warsztat. Dwa razy w roku przygotowujemy nowe kolekcje fryzur damskich oraz męskich zgodne z aktualnie panującymi w Europie i na świecie trendami fryzjerskimi. Jeśli szukasz dobrego fryzjera w Kielcach, który kompleksowo zadba o Twoje włosy odwiedź nasz salon w Galerii Echo.

Cennik usług fryzjerów JLD w Kielcach

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem usług fryzjerskich w salonie Jean Louis David w Kielcach i skorzystaj z wygodnej rezerwacji online lub umów się na wizytę telefonicznie. Nasz salony w Kielcach jest otwarty także w niedzielę, aby nasi klienci mogli skorzystać z oferty w najbardziej dogodnym dla nich momencie.

Zarezerwuj wizytę w renomowanym salonie fryzjerskim w Kielcach. Oddaj się w ręce doświadczonych stylistów, którzy swój warsztat doskonalą pod okiem trenerów fryzjerstwa z Francji, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

W salonach Jean Louis Davis fryzjerstwo stanowi sztukę rozwijaną i doskonaloną z wielką pasją każdego dnia. Pozwól nam zabrać się do świata paryskich trendów, odważnych cięć i inspirujących koloryzacji.

Salony Jean Louis David

13 grudnia 2016

Galeria Echo / Świętokrzyska 20

UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 20
25-001 KIELCE
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach