Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Katowicach

Szukasz sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Katowicach? Fryzjerzy Jean Louis David są do Twojej dyspozycji!

W Katowicach, centrum śląskiej aglomeracji, powstały trzy salony francuskiej sieci fryzjerskiej Jean Louis David. Dzięki lokalizacji w galeriach handlowych klienci mogą skorzystać z usług fryzjerów także w niedziele.
Jeśli szukasz dobrego fryzjera w Katowicach skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych stylistów, którzy oprócz znajomości najnowszych trendów w koloryzacji i strzyżeniu włosów pomogą Ci dobrać fryzurę do typu urody i kształtu twarzy, w której będziesz czuć się dobrze. W ofercie oprócz tradycyjnych usług znajdziesz także ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu najlepszych kosmetyków, usługi przedłużania i zagęszczania włosów, czy też odsiwianie dla mężczyzn.
Nasi fryzjerzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach, także tych organizowanych we Francji, dzięki czemu mogą pochwalić się znajomości najnowszych trendów i technik strzyżenia. Zarezerwuj wizytę w jednym z salonów Jean Louis David i skorzystaj z usług profesjonalnych fryzjerów. Czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu w Galerii Katowickiej, CH Auchan oraz CH Silesia City Center w Katowicach.

Aktualny cennik usług fryzjerskich w salonach JLD w Katowicach

Powyższa lista salonów fryzjerskich Jean Louis David w Katowicach zawiera informację o lokalizacji naszych salonów wraz z danymi kontaktowymi i linkami do internetowej rezerwacji usług fryzjerskich. W opisie każdego salonu znajduje się szczegółowy cennik usług fryzjerskich w Katowicach.
Dla naszych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki na usługi. Z Kartą Stałego Klienta za każdą usługę otrzymasz punkty, które możesz wymienić na rabaty przy kolejnej wizycie.
Sprawdź aktualne ceny usług w salonie JLD w Galerii Katowickiej znajdującej się przy ulicy 3-go maja, w samym centrum Katowic. Do Twojej dyspozycji są także nasze pozostałe dwa salony w CH Silesia przy ulicy Chorzowskiej oraz w CH Auchan na Osiedlu Tysiąclecia.
Bez względu na to, który z salonów Jean Louis David w Katowicach wybierzesz czeka na Ciebie zespół fryzjerów stylistów, którzy spełnią Twoje oczekiwania i profesjonalnie doradzą w wyborze fryzury czy koloryzacji.

Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Salony Jean Louis David

30 listopada 2018

3 stawy / Pułaskiego 60, 40-289 Katowice

Treść przed cennikiem

Fryzjer Katowice – cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Katowicach w CH 3 Stawy.

[…]
16 listopada 2018

C.H. LIBERO / Kościuszki 29

Kościuszki 229,

40-600 Katowice

Tel. 22 391 50 00

[…]
13 czerwca 2017

C.H. Auchan / Trasa Renców Nikodema i Józefa 30

UL. Trasa Renców Nikodema i Józefa 30
40-878 KATOWICE
Tel. 22 391 50 00

[…]
13 grudnia 2016
Fryzjer Katowice Salon JLD 3go maja 30

Galeria Katowicka / 3-go Maja 30

UL. 3-GO MAJA 30
40-097 KATOWICE
Tel. 22 391 50 00

[…]
13 grudnia 2016
Fryzjer Katowice Salon JLD Chorzowska 107

C.H. Silesia City Center / Chorzowska 107

UL. CHORZOWSKA 107
40-101 KATOWICE
Tel. 32 605 03 01

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach