Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Gliwicach

Salon fryzjerski Jean Louis David w Gliwicach

Nasz zespół doświadczonych fryzjerów zaprosi Cię do świata miejskich trendów, w których królują nowoczesne fryzury i odważne koloryzacje. Salony Jean Louis David w Gliwicach to usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie skierowane do kobiet i mężczyzn. Wspólnie dobierzemy usługę dopasowaną do Ciebie i tego, co chcesz osiągnąć.
Marzysz o całkowitej metamorfozie fryzury? Nasi styliści doradzą w jakim kolorze i cięciu będzie Ci najlepiej. W naszym salonie skorzystasz z bogatej oferty usług i zabiegów pielęgnacyjnych. Kobietom o krótkich lub rzadkich włosach marzącym o bujnej fryzurze proponujemy usługi ekskluzywnego zagęszczania lub przedłużania włosów.
Dla mężczyzn mamy wyjątkowy zabieg odsiwiania który w bardzo naturalny i delikatny sposób pozwoli pozbyć się problemu siwych włosów. Odwiedź nasz salon w centrum handlowym Forum i skorzystaj z usług profesjonalnych fryzjerów Jean Louis Davis w Gliwicach.

Cennik usług fryzjerskich JLD w Gliwicach

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem usług fryzjerskich w salonie Jean Louis David w Gliwicach i skorzystaj z wygodnej rezerwacji online lub umów się na wizytę telefonicznie. Warto podkreślić, że z usług naszych fryzjerów możesz skorzystać także bez wcześniejszego umawiania wizyty, co czyni salony fryzjerskie Jean Louis David wyjątkowym miejscem nastawionym na wygodę i komfort każdego klienta. Odwiedź nas w trakcie zakupów, gwarantujemy, że na skorzystanie z usługi nie będziesz czekać dłużej niż 15 minut.
Prezentowane ceny usług fryzjerskich są obowiązującym cennikiem i dołożymy wszelkich starań by zawsze były aktualne.

Umów się na wizytę u fryzjera w Gliwicach. Zarezerwuj wizytę w renomowanym salonie Jean Louis David w CH Forum i oddaj się w ręce doświadczonych stylistów.
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Dlaczego warto odwiedzać salony Jean Louis David?
W naszych salonach fryzjerstwo stanowi sztukę, którą rozwijamy i modernizujemy z sezonu na sezon. Aby w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby, fryzjer zaproponuje Ci najlepsze usługi, które będą całkowicie dostosowane do Twoich upodobań. Nasze techniki wciąż się zmieniają, aby odpowiadać najnowszym tendencjom mody i spełniać wszystkie Twoje oczekiwania!

Salony Jean Louis David

13 grudnia 2016

C.H Gliwice / Lipowa 1

UL. LIPOWA 1
44-102 GLIWICE
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach