Szukasz dobrego salonu fryzjerskiego w Trójmieście? Skorzystaj z usług Jean Louis David w Gdyni.

Francuska marka salonów fryzjerskich Jean Louis David znana na całym świecie zawitała także do Gdyni. Odwiedź nasz salon w CH Riviera i skorzystaj z profesjonalnych usług. Nasi fryzjerzy są na bieżąco z panującymi trendami, znają najnowsze techniki koloryzacji, przedłużania czy pielęgnacji włosów. Dodatkowo w salonach JLD możesz skorzystać z atrakcyjnych promocji oraz karnetów. Dla osób, które założą Kartę Stałego Klienta przewidziano dodatkowe rabaty i zniżki na usługi.
Co czyni salony JLD wyjątkowymi? To przede wszystkim usługi na najwyższym poziomie wykonywane przez doświadczonych fryzjerów, którzy znają najnowsze techniki strzyżenia i trendy prosto z Paryża. Regularnie odbywające się szkolenia pozwalają strzyc i pielęgnować włosy klientów zgodnie z najnowszą modą. Ponadto nasze salony w Gdyni i innych miastach Polski są wyposażone w najnowszy sprzęt fryzjerski, a styliści pracują na markowych kosmetykach z najwyższej półki. Zarezerwuj wizytę i przekonaj się na własnych włosach, dlaczego salony Jean Louis David są tak cenione na całym świecie.

Cennik usług fryzjerskich w salonie Jean Louis David w Gdyni

Sprawdź aktualny cennik usług fryzjerskich w salonie Jean Louis David w CH Riviera w Gdyni i umów wizytę on line korzystając z naszego internetowego systemu rezerwacji.
W salonie sygnowanym logo Jean Louis David znajdziesz bogatą ofertę usług. Nasi fryzjerzy służą wsparciem i pomocą w doborze idealnej fryzury, w której nie tylko będziesz wyglądać i czuć się dobrze, ale która będzie także dopasowana do rodzaju i kondycji Twoich włosów. W dobrym salonie fryzjerskim stylista nie tylko wykona profesjonalne strzyżenie i koloryzację włosów, ale także zaproponuje zabieg pielęgnacyjny, który odpowie na ich potrzeby. W cenniku znajdziesz bogatą ofertę kuracji i rytuałów dostosowanych do różnych rodzajów włosów. Każdy zabieg jest połączony z kilkuminutowym masażem głowy.
Prezentowane ceny usług fryzjerskich są obowiązującym cennikiem i dołożymy wszelkich starań by zawsze były aktualne.

Umów się na wizytę u fryzjera w Gdyni
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Salony Jean Louis David

27 lutego 2018

Riviera Gdynia / ul. Kazimierza Górskiego 2

ul. Kazimierza Górskiego 2,

81-304 Gdynia

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach