Szukasz sprawdzonego fryzjera w Gdańsku? Odwiedź salon Jean Louis David w Trójmieście.

Salony fryzjerskie Jean Louis David w Gdańsku zostały ulokowane w dużych centrach handlowych w dzielnicy Wrzesz oraz Morena, aby nasi klienci mogli skorzystać z usług fryzjerów w dogodnym dla nich momencie, także w niedziele. W naszych salonach kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta i wychodzimy na przeciw jego oczekiwaniom oferując usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie. Dbając o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość rezerwacji wizyt przez internet. Zapisy do fryzjera online są nowością na polskim rynku. Jest to wygodna i praktyczna forma rezerwacji terminu wybranej usługi, dlatego zachęcamy do korzystania z tej możliwości.
Dla naszych klientów regularnie przygotowujemy atrakcyjne promocje i wprowadzamy nowe usługi. Nasza kadra fryzjerska to ludzie z pasją, dla których praca jest również hobby. Dzięki systematycznie odbywającym się szkoleniom we Francji nasi fryzjerzy są na bieżąco z trendami, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

Cennik usług fryzjerskich w salonach Jean Louis David w Gdańsku w dzielnicach Wrzeszcz i Morena

Powyższa lista salonów fryzjerskich Jean Louis David w Gdańsku zawiera informację o lokalizacji naszych salonów wraz z danymi kontaktowymi i linkami do internetowej rezerwacji usług fryzjerskich. W opisie każdego salonu znajduje się szczegółowy cennik usług fryzjerskich salonów JLD na terenie Trójmiasta. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem usług fryzjerów w Galerii Bałtyckiej lub wyboru salonu w centrum handlowym Morena. Zarezerwuj wizytę już dziś! Oferujemy szeroki pakiet zabiegów pielęgnacyjnych na włosy, ekskluzywne zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów, najmodniejsze koloryzacje i fryzury dopasowane do aktualnie panujących trendów.

Umów się na wizytę u fryzjera w Gdańsku szybko i wygodnie dzięki internetowemu systemowi rezerwacji lub tradycyjnie, przez telefon.

Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Nasze salony fryzjerskie w Gdańsku są otwarte także w niedzielę. Możesz odwiedzić nas bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, a na skorzystanie z usługi fryzjera nie będziesz czekać dłużej niż 15 minut.
Odwiedź jeden z salonów francuskiej sieci Jean Louis David i poznaj świat najnowszych trendów! Modny balejaż, koloryzacja ombre i sombre, a może najpopularniejszy w tym sezonie odcień blondu? Nasi styliści dopasują fryzurę do Twoich oczekiwań i typu urody.

Salony Jean Louis David

4 czerwca 2018

Forum Gdańsk / Targ Sienny 7

Targ Sienny 7,

80-806 Gdańsk

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
2 marca 2018

Galeria Morena / Schuberta 102A

Schuberta 102A,

80-172 Gdańsk

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
13 lutego 2018

Galeria Bałtycka / aleja Grunwaldzka 141

aleja Grunwaldzka 141,

80-264 Gdańsk

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach