Cennik usług w salonach fryzjerskich Jean Louis David w Częstochowie

Dobry salon fryzjerski w Częstochowie? Wejdź do świata miejskich trendów z Jean Louis David.

W salonach Jean Louis David wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, ale służymy także profesjonalnym doradztwem. Wspólnie dobierzemy usługę dopasowaną do Ciebie i tego, co chcesz osiągnąć. Masz długie włosy i marzysz o radykalnej zmianie fryzury? Zaproponujemy Ci modnego, ponadczasowego boba lub fryzurę pixie dla kobiet z charakterem. Bez względu na to czy chcesz diametralnie zmienić kolor włosów czy tylko odświeżyć fryzurę, nasi styliści zaproponują Ci usługę zgodną z najnowszymi trendami. W sieci francuskich salonów Jean Louis David zatrudniamy doświadczonych fryzjerów, którzy pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie dla Twoich włosów. Klasycznie czy ekstrawagancko – w naszych salonach zawsze możesz liczyć na poradę fryzjera, który dopasuje fryzurę do Ciebie.
Umów się na wizytę u fryzjera w salonach Jean Louis David w Galerii Jurajska w Częstochowie. Oddaj swoje włosy w ręce profesjonalistów!

Cennik usług fryzjerskich w Częstochowie

W opisie salonu mieszczącego się przy al. Wojska Polskiego znajduje się szczegółowy cennik usług fryzjerskich salonu JLD na terenie Częstochowy. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem i skorzystania z naszych usług. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne zniżki oraz program rabatowy.

Umów się na wizytę u fryzjera w Częstochowie szybko i wygodnie
Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
lub zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Dlaczego warto wybrać profesjonalny salon fryzjerski sygnowany logo Jean Louis David? JLD to marka znana i ceniona na całym świecie. Francuskie salony posiadają wieloletnią tradycję i cieszą się zaufaniem klientów w Polsce i kilkudziesięciu innych krajach. To pierwsza sieć fryzjerska w Europie pod względem wielkości oraz druga w skali globu.
W naszych salonach fryzjerstwo stanowi sztukę, którą rozwijamy i modernizujemy z sezonu na sezon, aby zaproponować Ci usługi na najwyższym poziomie, zgodne z aktualnymi trendami. W salonach marki w Częstochowie skorzystasz z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych dopasowanych do Twoich włosów. Dla mężczyzn mamy specjalną ofertę zabiegów i usług: strzyżenie z myciem i masażem głowy, podcinanie wąsów i brody, zabiegi poprawiające kondycję włosów czy odsiwianie.
Zarezerwuj wizytę w salonie w Częstochowie i pozwól nam zabrać Cię do świata paryskich trendów i usług fryzjerskich na światowym poziomie!

Salony Jean Louis David

13 grudnia 2016

Galeria Jurajska / Al. Wojska Polskiego 207

AL. WOJSKA POLSKIEGO 207
42-200 CZĘSTOCHOWA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach