Salon fryzjerski francuskiej sieci Jean Louis David w Czeladzi

Szukasz dobrego fryzjera w Czeladzi, który profesjonalnie doradzi w doborze najlepszej fryzury i metod pielęgnacji włosów? Skorzystaj z usług renomowanej sieci salonów fryzjerskich Jean Louis David. Nasz zespół doświadczonych fryzjerów zaprosi Cię do świata miejskich trendów prosto z Paryża.
W salonach Jean Louis David wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, ale służymy także profesjonalnym doradztwem. Wspólnie dobierzemy usługę dopasowaną do Ciebie i tego, co chcesz osiągnąć. Nasi fryzjerzy znają najnowsze trendy w koloryzacji i najmodniejsze cięcia sezonu. Profesjonalnie doradzą Ci jaka fryzura będzie najlepiej pasowała do Twojego typu urody i osobowości. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i oddaj się w ręce fryzjerów, dla których praca jest pasją. Umów się na wizytę u fryzjera w salonie Jean Louis David w Czeladzi już dziś.

Cennik usług fryzjerskich w Czeladzi

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem usług fryzjerskich w naszym salonie i zarezerwuj wizytę szybko i wygodnie poprzez formularz online lub telefonicznie. W naszym salonie skorzystasz zarówno z klasycznych usług jak strzyżenie, koloryzacja włosów, modelowanie czy upięcia, poprzez ekskluzywne zabiegi keratynowego prostowania, zagęszczania i przedłużania włosów oraz bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych.
Prezentowane ceny usług fryzjerskich są obowiązującym cennikiem i dołożymy wszelkich starań by zawsze były aktualne.

Skorzystaj z rezerwacji usług fryzjerskich online
zadzwoń na infolinię ogólną: 22 391 50 00

Dlaczego warto odwiedzać salony Jean Louis David? W naszych salonach fryzjerstwo stanowi sztukę, którą rozwijamy i modernizujemy z sezonu na sezon. Nasi styliści regularnie uczestniczą w szkoleniach, między innymi w Paryżu, które rozwijają ich umiejętności i znajomość najnowszych trendów. Nasze techniki fryzjerskie wciąż się zmieniają, aby odpowiadać zmieniającym się tendencjom mody i spełniać wszystkie Twoje oczekiwania!

Salony Jean Louis David

5 stycznia 2018

CH M1 / ul. Będzińska 80

ul. Będzińska 80

41-250 Czeladź

Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

[…]
Czeka na ciebie ponad 50 francuskich salonów
JEAN LOUIS DAVID
Zarezerwuj wizytę
  • Wybierz dogodną datę i godzinę
  • Dostaniesz natychmiast potwierdzenie sms lub e-mail
  • Możesz łatwo anulować wizytę, jeśli zmienisz plany
  • Wyślemy Ci przypomnienie w dniu poprzedzającym wizytę
Cenniki usług fryzjerskich
w pozostałych miastach