Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w Galerii Pomorskiej Bydgoszcz

Fryzjer Bydgoszcz - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Bydgoszczy przy ul. Fordońska 141 w Galeria Pomorska. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. FORDOŃSKA 141
85-739 BYDGOSZCZ
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Marta Specht
tydzień temu
Jak najbardziej polecam. Jakość usług wysoka i przeprowadzona w miłej atmosferze. Ja akurat mam trudne, sztywne włosy. Zależało mi na krótkiej, modnej fryzurze, która po myciu sama dobrze się układa. I mam. ;-) (dzięki o Pani Ewo) W końcu znalazłam miejsce dla siebie. Mąż również się tu strzyże I jest zadowolony. Pozdrawiam cały Zespół.

Marta Borucka
3 tygodnie temu
Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!

Kamil Sierek
miesiąc temu
Witam Wszystkich Jak najbardziej I Z całego serca polecam to mniejsce. Profesjonalne podejscie do kazdego klienta cudowna atmosfera I wykonanie pracy o oceniam na 6 Sami sie przekonajcie. Pozdrawiam

Żaneta Zdziarek
4 tygodnie temu
Odwiedzilam Salon w kwietniu .Bardzo dobrze wspominam wizytę.Idealny kolor i fryzura.Pani Daria to urodzona fryzjerka .pełen profesjonalizm,opanowanie i spokój ..Mąż rownież był u Pani Darii bardzo dobrze strzyże .dokładnie .POLECAM GORĄCO.

Natalia Żbikowska
miesiąc temu
Profesjonalne podejście do klienta, dobrze wykonana usługa i cenne wskazówki dot. pielęgnacji włosów :) Miła atmosfera w salonie. Jak najbardziej polecam! Pozdrawiam Panią Karolinę :)