Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Sfera Bielsko-Biała

Fryzjer Bielsko-Biała - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Mostowa 5 w C.H. Sfera. Salon świadczy usługi fryzjerskie i kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. MOSTOWA 5
43-300 BIELSKO-BIAŁA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Magdalena Nowak
4 tygodnie temu
Polecam serdecznie😃 wspaniała obsługa, pełen profesjonalizm, polecam każdej osobie która chce wyglądać świetnie i mieć piękne, zadbane włosy. Na szczególną pochwale zasługuje pani Marcela, która z uśmiechem wita każdego klienta. Ma świetne pomysły na zmiany, które zawsze są bardzo korzystne. Widać, że pracuje z pasją i radością. Od kilku lat korzystam z Jej talentu i nie zamienię jej na nikogo innego. Polecam!

Joanna Brzozowska
miesiąc temu
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Marcela to mistrz w swoim fachu. Za każdym razem dba nie tylko o stan moich włosów, ale również o mój komfort psychiczny. Wszystkie Panie pracujące w tym salonie zasługują na najwyższą pochwałę. Również mogę polecić usługi gabinetu kosmetycznego A szczególnie depilacja laserową. Jestem klientką prawie dwa lata i że szczerym sumieniem mogę polecić to miejsce. Polecam zaopatrzyć się w karnet na usługi. Joanna

Lena Ficek
4 tygodnie temu
Serdecznie polecam JLD w Bielsku! Wspaniała obsługa oraz atmosfera w salonie. Przede wszystkim polecam gorąco p. Angelike, która doskonale zna się na swojej pracy, chętnie udziela fachowych porad i co też ważne jest bardzo sympatyczną i pozytywną osobą.Moja ocena 5/5.

Joanna Dawczyk
4 tygodnie temu
Wybralam sie do w Jean Louis David z polecenia kolezanki I bylam zachwycona: kolor wlosow swietnie dobrany I naturalny! Pani Magda dobrala mi swietne obciecie z ktorym nie mam zadnych problemow. Rewolucja:)

Elzbieta Krywult
3 tygodnie temu
Miła atmosfera,profesjonalne podejście do mnie jako klientki. Jakość świadczonych usług doskonała. Szczególne podziękowania dla Pani Marceli. Jest to osoba z pasją,profesjonalizm w każdym calu-gorąco polecam!