Cennik usług w salonie fryzjerskim Jean Louis David w CH Sarni Stok Bielsko-Biała

Fryzjer Bielsko-Biała - cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług fryzjerskich salonu Jean Louis David zlokalizowanego w Bielsku-Białej przy ul. Sarni Stok 2 w C.H. Sarni Stok. Salon świadczy usługi fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn.

Oferty specjalne salonu fryzjerskiego

  • Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać .
  • Dla studentów 20% RABATU na strzyżenie - za okazaniem legitymacji studenckiej.
  • Rabat urodzinowy - Przez cały miesiąc Twoich urodzin możesz wykorzystać rabat 20% na usługi i kosmetyki.*
  • Wymień punkty na rabat*:
    400pkt = 20% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.
    800pkt = 30% rabatu na wszystkie usługo kosmetyczne, fryzjerskie i kosmetyki.

* Oferta ważna dla osób posiadających Kartę Stałego Klienta, nie dotyczy zakupu karnetów i nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie dotyczy C.H Sadyba w Warszawie oraz C.H Silesia w Katowicach.

UL. SARNI STOK 2
43-300 BIELSKO-BIAŁA
Tel. 22 391 50 00 (Infolinia)

Opinie użytkowników:

Mirek Kulec
4 tygodnie temu
Przyjemny nastrój, pracownicy którzy z ogromną solidnością i cierpliwością czynią z tego miejsca coś więcej niż „wizyta u fryzjera”. Warto!

Janek Ku
2 miesiące temu
Chciałbym polecić Panią Dominikę. Jej zapał do pracy, sumienność w powierzonym celu i chęć do współpracy z klientem, jak stworzyć arcydzieło, świadczą o doświadczeniu w zawodzie. Fantastyczne poczucie humoru i budowa relacji z klientem zachęcają do następnych wizyt. Genialny masaż głowy pozbył mnie problemów dnia codziennego i pozwolił się odprężyć. Pani Dominiko, powtórzę się ale moje ukłony i do zobaczenia za miesiąc w salonie

AG Debniak
2 miesiące temu
Korzystam z usług salonu Jean Louis David już wiele lat. Zawsze wychodzę bardzo zadowolony. Czuje się tam komfortowo i mam pewność, że moje oczekiwania zostaną spełnione. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług innego salonu. Dziękuję i do zobaczenia!

Klaudiusz Mendrek
miesiąc temu
Bardzo miła obsługa i zainteresowanie klientem. Szczególnie polecam panią Dominikę ponieważ jest sympatyczna i stwarza miłą atmosferę. Robi cuda z moimi włosami 😊

Klaudia Łatacz
3 miesiące temu
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Moniki i Pani Marzeny. Doskonałe, bardzo profesjonalne podejście jednocześnie pełne otwartości i sympatycznego traktowania klienta. Świetne porady, miła atmosfera, a do tego mam właśnie najlepsze włosy swojego życia. Z całą pewnością będę wracać, dziękuję!